Skocz do zawartości

"+" ze stacyjki w CC 700


TOM_NIK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuję wyciągnąć ze stacyjki "+" do radia czy ktoś może dysponuje jakimś zdjęciem poglądowym albo orientuje się który to przewód - pod co mam się podpiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam potrzebuję wyciągnąć ze stacyjki "+" do radia czy ktoś może dysponuje jakimś zdjęciem

> poglądowym albo orientuje się który to przewód - pod co mam się podpiąć

A dlaczego + po stacyjce a nie na stałe radio?

+ po stacyjce po ściągnięciu tych plastików przy kierze leci pomarańczowym kablem waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dlaczego + po stacyjce a nie na stałe radio?

> + po stacyjce po ściągnięciu tych plastików przy kierze leci pomarańczowym kablem

Radio jest takie paskudne że jak w chwili obecnej jest na stałe to panel świeci cały czas na czuwaniu co wydaje się nie zbyt mądrym posunięciem mając na uwadze akumulator frown.gif

Dlatego postanowiłem to podpiąć przez stacyjkę bo i tak żona (bo o jej auto chodzi) nie słucha radia na postoju tylko w trakcie jazdy więc nie powinien to być problem dla miej mam nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Radio jest takie paskudne że jak w chwili obecnej jest na stałe to panel świeci cały czas na

> czuwaniu co wydaje się nie zbyt mądrym posunięciem mając na uwadze akumulator

> Dlatego postanowiłem to podpiąć przez stacyjkę bo i tak żona (bo o jej auto chodzi) nie słucha

> radia na postoju tylko w trakcie jazdy więc nie powinien to być problem dla miej mam nadzieję

Może wystarczy iluminacje podpiąć pod + po stacyjce, bo pewnie w tym momencie zarówno zasilający jak i iluminacja są podpięte pod stały +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może wystarczy iluminacje podpiąć pod + po stacyjce, bo pewnie w tym momencie zarówno zasilający

> jak i iluminacja są podpięte pod stały +.

Muszę to dokładnie sprawdzić ale coś pod stacyjkę będzie trzeba podpiąć moim zdaniem frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam potrzebuję wyciągnąć ze stacyjki "+" do radia czy ktoś może dysponuje jakimś zdjęciem

> poglądowym albo orientuje się który to przewód - pod co mam się podpiąć

+ ze stacyjki to chyba tak sie przyjelo ogolnie i tak sie mowi wez pociagnij sobie + z bezpiecznika w ktorym pojawia sie + po przekreceniu klucza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli dobrze rozumiem, to Ty chcesz podłączyć radio tak by dostawało dopiero zasilanie po

> przekręceniu kluczyka?

Dokładnie o to mi chodzi i pytanie brzmi jak najłatwiej to zrobić. Skąd dokładnie wziąść "+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> + ze stacyjki to chyba tak sie przyjelo ogolnie i tak sie mowi wez pociagnij sobie + z bezpiecznika

> w ktorym pojawia sie + po przekreceniu klucza

A jesteś w stanie podać mi dokładnie który to bezpiecznik????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a czy wziąłeś pod uwagę to, że radio stale będzie się resetowało? Po każdym odpaleniu trzeba będzie

> na nowo wszystko ustawiać

powiem tak u siebie w punto mam podpięte przez oryginalną kostkę ISO i radio działa tylko po włączeniu stacyjki tak samo podświetlenie dlatego chciałem zrobić to samo w CC tylko nie do końca wiem jak i gdzie się wpiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a od czego masz zolty kabel w kostce?

Zawsze wydawało mi się że każde radio ma 2 przewody "+" jeden do podtrzymania drugi po stacyjce poprawcie mnie jak nie mam racji???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> KLIKAJ to ci powinno pomoc

Czyli czerwony "+" na stałe a żółty "+" po stacyjce i osiągnę zamierzony cel jak dobrze rozumiem.

Dziękuję za pomoc jutro może uda mi się to jakoś poskładać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam potrzebuję wyciągnąć ze stacyjki "+" do radia czy ktoś może dysponuje jakimś zdjęciem

> poglądowym albo orientuje się który to przewód - pod co mam się podpiąć

nie prościej z podświetlenia zegarka puścić kabelek? cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie prościej z podświetlenia zegarka puścić kabelek?

Możesz coś więcej powiedzieć o tej propozycji ????

Czy efekt będzie ten co potrzebuję i który przewód z zegarka do żółtego w ISO podpiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie prościej z podświetlenia zegarka puścić kabelek?

Zrobiłem jak napisałeś niebieski przewód z zegarka rozwiązał problem ok.gif

Dziękują za pomoc temat można zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.