Skocz do zawartości

Koło dwumasowe+docisk+tarcza-da sie sprzedać używke?


bob_best

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w garazu komplet kola dwumasowego, tarczy i docisku z Audi 2.0 TDI - da sie cos takiego wogole sprzedac?

Sprzet w sumie jest w niezlym statnie (oryginal, fabryczny), bo pochodzi z krajowego auta, które przy demontazu mialo przebieg ok. 90kkm. Demontowali to po blednej diagnozie zwiazanej z falowaniem obrotow. Zadnych stukow i innych nie bylo.

Ile za to mozna krzyczec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam w garazu komplet kola dwumasowego, tarczy i docisku z Audi 2.0 TDI - da sie cos takiego wogole

> sprzedac?

> Sprzet w sumie jest w niezlym statnie (oryginal, fabryczny), bo pochodzi z krajowego auta, które

> przy demontazu mialo przebieg ok. 90kkm. Demontowali to po blednej diagnozie zwiazanej z

> falowaniem obrotow. Zadnych stukow i innych nie bylo.

> Ile za to mozna krzyczec?

Tyle samo co za używane klocki hamulcowe czy olej silnikowy prawie nówka z filtrem - wystaw na allegro od złotówki zlosnik.gif.

Na allego używki chodzą po 200-700, a czy mają zbyt? Tego nie wiem, może jakiś handlarz weźmie, bo uwzględniając koszty robocizny wkładanie używanej dwumasy nie opłaca się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.