Skocz do zawartości

Filmik u dealera Alfy


pawcio

Rekomendowane odpowiedzi

> Ja miełem przyjemność mijać się z 8C będąc w Stuttgarcie jakieś 3 tygodnie temu - robi wrażenie

Ja wypatrzylem 8C tuz za Brenner. To niesamowite uczucie gdy tuz po wjechaniu do Wloch trafia sie takie auto. Ja jechalem autostrada A22 na poludnie a 8C jechala lokalna droga tuz obok autostrady wiec widzialem ja krotko (do pierwszego luku tej lokalnej drogi). Ale ta charakterystyczna linie dachu rozpoznalem od razu, nie mowiac juz o lakierze.

Zalowalem, ze nie jade ta lokalna droga zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wypatrzylem 8C tuz za Brenner. To niesamowite uczucie gdy tuz po wjechaniu do Wloch trafia sie

> takie auto. Ja jechalem autostrada A22 na poludnie a 8C jechala lokalna droga tuz obok

> autostrady wiec widzialem ja krotko (do pierwszego luku tej lokalnej drogi). Ale ta

> charakterystyczna linie dachu rozpoznalem od razu, nie mowiac juz o lakierze.

> Zalowalem, ze nie jade ta lokalna droga

Pewnie koleś jechał na pole krowy wydoić zeby.GIF

A tak poważnie, to tą 8C co mijałem ( a każdy z nas jechał nie więcej niż 40km/h) to miała glebę większą niż ja w Gtv'ce - a u mnie pod przedni zderzak buta nie wsadzisz zeby.GIF Szkoda tylko że nie jechałem wtedy moją Gtv'ką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.