Skocz do zawartości

przełącznik zespolony -> długie światła


lukas_t1

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

mam problem z miśkiem, przy zakupie od poprzedniego wlasciciela nie dzialalo właczanie dlugich swiatel "do siebie", dało się jedynie "od siebie" i był przy tym słyszalny dość nieprzyjemny dzwięk ala łamanie sie plastiku, po n-tym właczeniu i wylaczeniu dlugich wajcha strzeliła na dobre i teraz lata luźno w pozycje neutral-od siebie-do siebie frown.gif

tym samym jezdze tylko na swiatlach mijania co przy nocnych powrotach na trasie do domu jest nieciekawe

pytanie:

czy trzeba wymienic caly przelacznik zespolony?

czy mozna wymienic sama wajche lub ewentualnie rozebrac/sklejic ten połamany element?

a moze jeszcze inaczej przez podłączenie chałupniczo jakiegos włacznika do odpowiedniego kabelka z wiązki/wtyczki?

dziękuje za uwagę

pozdrawiam

lukas_t1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no widze ze mozna to zdemontować...pytanie tylko jak?

> trzeba kierownice sciągać?

nie - wystarczy mocno pociągnąć do siebie (a dokładnie w kierunku osi dźwigni). Tylko w Twoim przypadku i tak pewnie odłamany element zostanie w środku - potrzebne będą szczypce i cienki śrubokręt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok, sprawdzilem, rzeczywiscie ułamany kawałek został środku...

> pytanie co teraz? da sie to skleić? lub czy można gdzies dostać (szroty lub aso) samą dźwignie?

Skleić można - tylko tu musisz kombinować.

Moją połamaną pokleiłem i leży gdzieś w garażu. Mogę foty porobić jak to wygląda.

Kleiłem "pseudospawająć" lutownicą, a następnie całość pociągnąłem poxipolem.

Nie testowałem wytrzymałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.