Skocz do zawartości

Zapytanie odnośnie radia


hmcio

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> z uwagi na to iż obecne deh-p70bt odmawia posłuszeństwa rozważam zakup innej

> no i moje pytanie które wybrać?

> - ALPINE CDA-9851R

> - PIONEER DEH-P8600MP

> - PIONEER DEH-P9400MP

> Dziękuje za sugestie

> Pozdrawiam

Na wstępie odradzam zakup DEH-P8600MP. Sam ponad rok rozglądałem się za tym modelem i powiem szczerze ze praktycznie tylko jedno radio było godne uwagi. Ale nie oznaczałoby to tego iż w przyszłości nie bedzie miał tego feleru co inne. Wiele czasu poświeciłem na przeglądanie zdjęć na allegro.pl, jestem estetą i nie lubię jak na wyświetlaczu jest coś niepożądanego.

W modelu tym na wyświetlaczu pojawiają się linie poziome i pionowe. Przyjrzyj się dokładnie zdjęciom. Mnie osobiście by to strasznie denerwowało. Nie wiem czy to efekt wadliwej partii wyświetlaczy czy tez czegoś innego. Ale kupując radio używane w cenie 700-800zł nie chciałbym aby coś takiego sie pojawiło.

Po sprzedaniu mojego DEH-P800BT długo polowałem na DEH-P88RS i ten model jest następny na mojej liście życzeń. Obecnie mam DEH-P77MP i naprawdę jestem zaskoczony efektem. Cena była naprawdę atrakcyjna.

Co do Alpine to przyznam szczerze że posiadałem tylko jeden model tej firmy i jeśli chodzi o dzwiek to tez był bez zarzutu. CDA-9812RR i ten moge polecic, bo naprawdę był super.

DEH-P9400Mp - tego osobiście nie znam więc nie bede sie wypowiadał. biglaugh.gif

PS. Brałeś pod uwagę 88RS ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.