Skocz do zawartości

[e39] Brak prędkościomierza i ABSu


blue_impuls

Rekomendowane odpowiedzi

> No to jak w temacie;)

> Zniknęły wskazania prędkościomierza i brak ABSu. Jeśli dobrze pamiętam to wskazuje awarię czujnika

> lewego tylnego koła - zgadza się?

> Czy ewentualna awaria centralki ABS {sterownika} dałaby też pad prędkościomierza?

duza szansa bo czesto predkosc kola idzie z czujnika absu ktory liczy obroty kola i przelicza na km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> pytanie na jak dlugo? bo slyszalem ze reanimacje nie sa dlugotrwale.. no ale zobaczymy u ciebie ile

> w tym prawdy pozdrawiam

Na 12 m-cy gwarancja więc się nie martwię zbytnio. Czemu miałoby być krótkotrwałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na 12 m-cy gwarancja więc się nie martwię zbytnio. Czemu miałoby być krótkotrwałe?

a to spoko smile.gif 12m daje swobode smile.gif

Nie wiem czemu ale mialem to samo u mnie w E39 i mi mechanik powiedzial ze lepiej kupic nowy bo naprawy sa krotkotrwale, a nowy to nowy.. teraz nie pamietam ale wiem ze zalatwil mi orginal za jakies male pieniadze chyba 800 wiec ni bylo problemu z wyborem co lepiej robic smile.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.