Skocz do zawartości

droga diagnoza w aso


mishenka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak posasiedzku prosze o porade

Bylem dzis w aso fiata zglaszajac jakies stukiw w zawieszeniu fiata panda 1,1 2003r itp

Otrzymalem diagnoze i kosztorys frown.gif

- zatarte lozysko amortyzatorow

- luz na przekladni kierowniczej

do wymiany ponoc

-poduszka amortyzatora prawa i lewa (kod 46746544) po 137 zl kazda

-przekladnia kierownicza, samochod z funkcja CITY, (kod 51876159) 841,93 zl

-drazki lewy i prawy (kod 77362507 i 08) po 113 zl kazdy

i teraz pytanie

- czy to faktycznie musi byc zrobione w zwiazku z diagnoza ?

- czy mozecie polecic jakis sklep we wrocku wzglednie w necie gdzie mozna to kupic taniej (oczywiscie sklep godny polecenie, moze ktos na allegro)?

- szukam w necie przekladni o podanym kodzie ale nic nie moge znalezc, inne sa o kodach podobnych ale nie ta.....czy to blad w zapisie ma kartce ? czy moze jakas specyficzna przekladnia?

dzieki z gory za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego nigdzie nie moge znalesc przekladni o takim kodzie ?

w programi fiat eper nie ma mowy o takim kodzie, jest inny i z taik kodem przekladnie sa ogolnie dostepne za jaies 400 zl.....

jednak gdy podalem ten kod 51876159 w sklepie z czesciami do fiata pani znalazl to w cenie 841 zl i dodala, ze to nie ma zamiennikow

w podanym przez was sklepie w czestochowie powiedzieli, ze fiat czesto zmienia kody czesci i przekladnia o kodzie 51708841 jest ta jaka potrzebuje

i komu wierzyc i o co chodzi ????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego nigdzie nie moge znalesc przekladni o takim kodzie ?

> w programi fiat eper nie ma mowy o takim kodzie, jest inny i z taik kodem przekladnie sa ogolnie

> dostepne za jaies 400 zl.....

> jednak gdy podalem ten kod 51876159 w sklepie z czesciami do fiata pani znalazl to w cenie 841 zl i

> dodala, ze to nie ma zamiennikow

> w podanym przez was sklepie w czestochowie powiedzieli, ze fiat czesto zmienia kody czesci i

> przekladnia o kodzie 51708841 jest ta jaka potrzebuje

> i komu wierzyc i o co chodzi ????????????

wiesz co? Dowiedz sie w kilku sklepach czy to nie jest zwykłe pierd... Pani która się mało zna i która na szybko wytkłumaczyła cene w swoim sklepie... zrób rozeznaie i wyciagnij wnioski. Rano na pewno ktoś doswiadczony nie po wskazaniu powie Ci może wiekszą prawde hehe xD pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no wlasnie ten sklep mialem na mysli piszac o czestochowie ....

to jak Ci sprawdzili w tym sklepie po VIN'ie, ze ta przekladnia pasuje, to bym sie z nimi dogadal, ze biore, ale jak by jednak nie pasowala to odsylam. chyba, ze ona taka tania jest bo CITY nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jak Ci sprawdzili w tym sklepie po VIN'ie, ze ta przekladnia pasuje, to bym sie z nimi dogadal,

> ze biore, ale jak by jednak nie pasowala to odsylam. chyba, ze ona taka tania jest bo CITY nie

> ma.

mam prośbę - nim coś napiszesz sprawdź budowę układu kierowania Pandą

w Pandach ( z napędem na jedną oś ) mamy 2 typy maglownic- ze wspomaganiem lub bez - różnią się tylko ilością przełożeń

opcja City dotyczy górnej części kolumny kierowniczej wraz z sinikiem elektrycznym i resztą elektroniki i jest osobnym elementem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam prośbę - nim coś napiszesz sprawdź budowę układu kierowania Pandą

> w Pandach ( z napędem na jedną oś ) mamy 2 typy maglownic- ze wspomaganiem lub bez - różnią się

> tylko ilością przełożeń

> opcja City dotyczy górnej części kolumny kierowniczej wraz z sinikiem elektrycznym i resztą

> elektroniki i jest osobnym elementem

kolego pande mam od miesiaca i mam prawo nie wiedziec wszystkiego. sugerowalem sie tym:

-przekladnia kierownicza, samochod z funkcja CITY, (kod 51876159) 841,93 zl

jak tak napisalo aso, to myslalem, ze city jest czescia maglownicy.

nie potrzeba sie od razu spinac smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co nie zmiania faktu, ze dalej nie wiem skad roznica w oznaczeniach (kodach) .....

> bo jakos nie chce mi sie wierzyc w to, ze fiat zmienia sobie co jakis czas oznaczenia i kody tej

> samej czesci

fiat czasem zamienia nr części grinser006.gif podaj nr vin to sprawdzimy jaka masz przekładnie palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.