Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

tomek_don

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tomek_don

  1. Pacjent: panda 1.3mjet, przebieg 8x kkm Objawy: pali wiecej niż drzewiej tak o 0,5-0,7 l i po postoju po odpaleniu kopci na niebiesko-czarno, troche nie rowno pracuje, chwile to trwa. gdzie szukac przyczyny? wypalone gniazda zaworowe?
  2. tomek_don odpowiedział Glaca na temat - Panda
    > Są jakieś sprawdzone graty do obniżenia nuova panda? > Gwint albo po prostu sprężyny obniżające? są tylko musisz kupic pod wersje silnikową - nie ma uniwersalnych dieasel siada +2cm z przodu niz nomiał wiem co mowie
  3. tomek_don odpowiedział Glaca na temat - Panda
    > Teraz pewnie będę częściej i pacz pan i ja zajrzałem
  4. > skladaja kabone na vw up'y cena podobna, rozmiar ten sam, renoma jednak wieksza
  5. > silników?- czy 4 benzynowe i 3 diesle to mało? > czego innego oczekiwałbyś? 1.4, 1.6 i 2.0 no szał o ile w dieslach jest wybór to w benzynie słabo
  6. > Skąd ty masz takie informację ? gdzies w sieci jest taki news czytałem to z 2 tygodnie temu-znaleźć linka nie umiem
  7. > W mojej ocenie jeszcze rok , max dwa i 500-tka przejdzie do lamusa. Następcę zaczną klepać w > Meksyku i Serbii i tak się skończy przygoda Fiata w Polsce. serbia ma inny model meksyk robi na stany a nie na europe > Ogólnie polityka koncernu Fiata jest chora. > Nie tylko w dziedzinie małych aut > - nowa panda- falstart z powodu ceny, no takie maja koszty tam w italii > - fiat 500 - cóż 40 tyś za 3 drzwiową Pandę II to ogromna kasa, a po autku widać już wiek > konstrukcji- żadnego fl ale jakos sie sprzedaje > - Punto- stara nieudolnie odmładzana fura bez innych ersji nadwoziowych punto jako jedyne z wloch ma jakies tam wyniki > - Bravo- auto kompletnie niedocenione na rynku przez brak reklamy i np wersji kombi przez brak czego kolwiek silnikow przede wszystkim > - Croma - podobnie i do tego chore ceny auto fajne, ale kto da za fiata 100 tys
  8. > Niestety wieszcze upadek Fiata od jakiegoś czasu.... > Brak 159 brak Cromy brak Kombi ale to bym nawet zniósł natomiast to, że nie ma następcy cieniasa to > już nie... Co za głąby żądzą tam ... ludzie chcą obecnie tanich małych aut i luksusowych... > a oni nic nie mają. Zaprzestana produkcji taniej Pandy z Polski i co w to miejsce dadzą ? > Topolino? Od lat o nim słyszymy i nic... a Toyota/VW/Francuzi i inni potrafią ... ludzie kupią > Dacię a nie ich 500-tkę 159 - produkcji nie ma juz od dawna a jeszcze "nowe" kupisz - sprzedaż na poziomie 10k w ostatnim roku mowi za siebie croma-kupuje fiata za 100 tys? 500 to niw dacie inny target
  9. > Tylko że Fiat za to zapłaci. nie tak to działa we włoszech.. nie tyllko za postoje fiata placi fiat
  10. > Droga bo Włosi więcej zarabiają koszty produkcji większe
  11. > FAP dostanie nowy model, małe miejskie auto to bedzoe dostanie nie dostanie 2013 będzie bardzo słaby dla FAP
  12. tomek_don odpowiedział malysz342762 na temat - Panda
    > wyglad rzecz gustu > mi pasuja moje 13 dodatkowo z balonem 165...... na 80 hahaha no w istocie rzecz guustu dlatego szubko kupilem 14 i woze sie dumnie
  13. tomek_don odpowiedział malysz342762 na temat - Panda
    > kwestia przyklejenia w odpowiednim miejscu - a i bardzo zalezy od tego jak gruba jest felga > po pierwszym przyklejeniu ciezarkow obcieraly mi one od gumy na koncowkach drazkow - przeklejenie > minimalnie w inne miejsce nie wplynelo na wywazenie kol i przestalo ocierac no właśnie rzeźba z tymi alu 13 do tego wygląd słaby pozostaje namawiać zainteresowanego do minumum 14
  14. tomek_don odpowiedział malysz342762 na temat - Panda
    > bedzie wszystko pasowalo bez problemu - w tym sensie ze wejdzie inic nie bedzie przeszkadzalo > mechanicznie (obcierki itp itd) > z tym ze z tego zestawu to w pierwszej kolejnosci bym opony wywalil na zbity pysk bo sa g...no > warte > a druga sprawa - baaardzo znacznie zacznie ci licznik przeklamywac - opony zdecydowanie za niski > profil > opona 155/80 (fabryczna) ma wysokosci 124 mm > opona 155/60 (twoja) ma 93 mm wysokosci > wiec cale kolo bedzie na srednicy mniejsze o 62mm!!!!! cieżarki nie będą obcierać o zacisk ?
  15. > zapraszam na fora dyskusyjne alfaclub.pl i alfaholicy.org na alfaclub.pl juz jestem na drugim nie bawem
  16. > a nie było np 159 , tylko to ... byly byly tylko odpowednio drozsze i.. na co mi tyle tych drzwi > a co mi tam gratulacje
  17. > WHY? a czemu nie
  18. tomek_don odpowiedział Ela na temat - Alfa & Lancia
    > Znaczy klekocik? > Jakieś foty, jakieś dane? klekocik 120 koni, Distinctive, czarna foty beda za niedługo
  19. tomek_don odpowiedział Ela na temat - Alfa & Lancia
    to i ja sie witam ar mito 1.6
  20. > Nie będę pisał że GAZ to ZŁO bo oprócz Pandy posiadam również > niezatapialnego Forda Sierre zasilanego tym czarodziejskim > paliwem, ale fakt jest faktem że gaz szybciej wykończy samochód > niż Pb lub ON. wykoonczy to brak serwisu a nie paliwo
  21. > Wydaje mi się, że jest to jakiś czujnik, który zczytuje dane przed > odpalaniem - dobór mieszanki np ?? dobor mieszanki badaja sondy, ale to po odpaleniu > Kłopot z odpaleniem pojawia się tylko wtedy jak auto postoi kilka > godzin. > Ma ktoś jakieś typy na rozwiązanie problemu? swiece i kable to na poczatek
  22. > GAZ to ZŁO... no i za to powinny byc bany bo co to wnosi do tematu
  23. > Jak się ma poukładane w główce to 7 miasto trasa 5 z groszem > Ale Polak potrafi do tico wsadzić gaz gdzie benzyny pali to 5.5 ale co w tym dziwnego koszt 100km ponizej 10 zl ..
  24. ja je dzis widzialem pod promirm

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.