Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

punto_olo

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. > Witam, > Póki co jestem posiadaczem Fiata Stilo JTD 1,9 115KM, ale powoli przymierzam się do jego sprzedaży > i zakupu Alfy 159 1.8 MPI w wersji SportWagon. Prosiłbym o opinie na temat tego silnika (nie > będę montował gazu) i na co zwrócić uwagę przy zakupie tego auta. jak nie do gazu to bez sensu.... nie polatasz tym - za słabe. IMO ten silnik tylko do gazowania jako socjalny dupowóz.
  2. Letkie zmiany... Babcia Honda VT500c z ad 1983 od dzisiaj cieszy mojego kolegę ... a ja od dwóch tygodni powożę Suzuki Volusia VL800 Foto nieaktualne bo bez szyby , oparć i innych dodatków... jak zrobię fotki to zaktualizuję... Tak wyglądała 2 lata temu u poprzedniego właściciela
  3. punto_olo odpowiedział Grzaniec na temat - Zrób to sam
    > U mnie 150l. kocioł 22kW w Galmecie z weżownicą nagrzewa w 20 minut. > Może Twój sąsiad nie ma wymuszonego obiegu i stąd zaniżona sprawność? ma dokładnie taki jak ja bo na nim wzorowałem instalację, tylko naniosłem drobne poprawki
  4. punto_olo odpowiedział Grzaniec na temat - Zrób to sam
    > A masz porównanie do zbiornika z nagrzewnicą pracującego w takich samych warunkach? > Powierzchnie wymiany są zbliżone, wiec dlaczego dwupłaszczowy miałby szybciej się nagrzewać? pytanie retoryczne........ oczywiście, że nie mam , nie jestem analitykiem rynku zasobników :-) ale np sąsiad ma 80l na wężownicy na małym obiegu z piecem 25kw i u niego na kompiel trzeba czekać do godziny. Dość długo szukałem informacji zanim kupiłem i wszyscy doradzali właśnie dwupłaszczówki.
  5. punto_olo odpowiedział Grzaniec na temat - Zrób to sam
    > I nawet mam 2 punkty w moim mieście, gdzie to mogę kupić > Dzięki wielkie jeśli mogę coś wtrącić to kup zbiornik dwupłaszczowy, a nie tradycyjny z wężownicą. Czas nagrzania wody bezkonkurencyjny w stosunku do wężownicy. Mam 120l na małym obiegu z piecem zasypowym 15 kw... woda do gorącej kąpieli gotowa po 15-20 minutach
  6. > Witam! > Czy półki z płyty meblowej mocowane na te długie kołki wytrzymają? > Czy konieczne jest inne rozwiązanie? > Jakie ewentualnie polecacie, aby było wytrzymałe? > [Docelowo książki szkło i inne nie piórkowe rzeczy] > Z góry dzięki za odpowiedź. przy tak sporych ciężarach raczej odpada, pomyśl o stalowych kołkach pod półką i lekkie podfrezowanie półki od spodu. Wtedy trochę ukryjesz mocowanie .
  7. mogą być używane..... bo by se polatał
  8. > Reasumując, cieszy mnie fakt, że w sobotę wraca zima > Jeszcze na trzy tygodnie co najmniej mógłby spaść śnieg a kopa w dupę chcesz ?
  9. Moja babcia w zimę została rozebrana do gołej ramy bo wymagała pospawania... Starość nie radość , trzydziecha jej niebawem pęknie Dzisiaj zbliżyłem się fo finału powrotu do żywych, jeszcze szyba sakwy i tłumik i w tym tygodniu pierwsza przejażdżka. Jak dokończę to pozwolę sobie jeszcze jedno foto dodać. Ze zmian widocznych to nowe poszycie siedzenia. Tu podziękowania dla szanownej Pani mamusi za pomoc w szyciu, i pomalowany aerografem zbiornik, ty z kolei podziękowania dla kolegi Qby. Podziękowań nie przeczyta bo nie jest userem ale należy mu się jak psu zupa
  10. > Kupię gdzieś taniej, niż w PZU? > Czy nie warto zawracac sobie głowy? PZU Honda VT500c 68zł
  11. Moje cudeńko 156 1.9 16v 2005r
  12. > wiem wiem , mnie to też wkurza ale pan profesor który mi sprzedał > auto powiedział że to zostało kupione i przyklejone > profesjonalnie w ASO AR , i przy próbie oderwania może odpaść > lakier > tak na marginesie przez te listwy o mało co nie kupiłbym tego > samochodu no trochę szpecą ogólny wizerunek. Co do przyczepności to pewnie zdolny lakiernik sobie poradzi... podgrzać autko w kabinie i zetną je szpacheleczką nie zostawiając jednej ryski
  13. > tablice zamazane bo zdjęcia robione przed rejestracją auto śliczne tylko błagam zerwij te listwy !!!
  14. punto_olo odpowiedział Ela na temat - Alfa & Lancia
    > Witam się z bracią alfiarską... > Jestem uzytkownikiem 156SW 2.4JTD... od ponad 4 miesiecy > Fajne autko - jestem na prawdę z niego zadowolony. Mam nadzieje że > tak już zostanie > Pozdrawiam wszystkich > Qbooschee strzała ziommmmm

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.