Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bartekm

użytkownik
  1. Od 2000 ma ponad 200Nm i ma kompresor (co prawda nie do poprawy dołu). Porównania z SX4 nie wygra dołem, bo waży pewnie że 300-400kg więcej 😉
  2. Może lepiej niż się można spodziewać (co nie znaczy, że dobrze ). Taki wykres widziałem:
  3. Mazda też dupy nie urywa. Jak się dociśnie to dla odmiany wyje na obrotach 5krpm+ 🤭
  4. Z doświadczenia to akurat akumulatory w "japończykach" bywają słabe. Mazda cx30 w raporcie bezawaryjności ADAC była kiedyś nisko, z powodu usterek el. Instalacji. Musi akumulator Do tego dochodziło filozofowanie ASO i zabieranie się do tego od dupy strony i przepis na katastrofę gotowy.
  5. Mi w Splashu, żeby zostać przy Suzuki kiedyś po 3 latach. Rekord zrobił Nissan, bo tam padł po 4 miesiącach, ale za to jak dali nowy to jeździł kolejne 7 lat.
  6. To wiadomo, mi po niecałych trzech. Najlepsze, że był zgłaszanym wg ASO był sprawny na 100%. Nowy miał tylko 97%
  7. A poważnie, to taki komunikat miałem raz, na 4 lata i to na wyłączonym silniku jak się przez godzinę bawiłem nagraniami testowymi dla subwoofera (oczywiście odpaliła bez problemu) 😉 widocznie jakaś wadliwa się trafiła
  8. Tak jak pisałeś. Tylko japońskie auta
  9. Dużo Was napisało AA. Ciekawe czy Google może tak pomieszać, że to przestanie działać w starszych autach i nowszych wersjach AA 😉 wiadomo, że do starszych aut, to nikt update infotainmentu nie będzie robić 😁
  10. Moim.zdaniem najgorszy, ale to zależy od auta, bo może być zupełnie do dupy (Mazda) i taki sobie (Cupra)
  11. Światła LED, automatyczna skrzynia biegów, monitor martwego pola (tylko, że nie tak jak w VAG, że się świeci, chce tak jak w Maździe z dźwiękiem ). Kamera cofania 😮 (a najlepiej system 360).
  12. bartekm odpowiedział FrugOs na temat - Motokącik
    Ad 4 plus. W Maździe też można
  13. bartekm odpowiedział ochkarol na temat - Motokącik
    Na stronie fiat.it ;)
  14. bartekm odpowiedział ochkarol na temat - Motokącik
    Nazwa kojarzy sie z Fiat Padlina ;]
  15. bartekm odpowiedział PawelWaw na temat - Motokącik
    Raczej std w niektórych markach np. japońskich. W Suzuki i Maździe z zegarkiem w reku trzy lata. W Nissanie, trzy miesiące, ale to był słynny w nich Fiamm. Wymienili i... przeżył silnik

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.