Zawartość dodana przez bartekm
-
Suzuki S-Cross podsumowanie
Od 2000 ma ponad 200Nm i ma kompresor (co prawda nie do poprawy dołu). Porównania z SX4 nie wygra dołem, bo waży pewnie że 300-400kg więcej 😉
-
Suzuki S-Cross podsumowanie
-
Suzuki S-Cross podsumowanie
Mazda też dupy nie urywa. Jak się dociśnie to dla odmiany wyje na obrotach 5krpm+ 🤭
-
Suzuki S-Cross podsumowanie
Z doświadczenia to akurat akumulatory w "japończykach" bywają słabe. Mazda cx30 w raporcie bezawaryjności ADAC była kiedyś nisko, z powodu usterek el. Instalacji. Musi akumulator Do tego dochodziło filozofowanie ASO i zabieranie się do tego od dupy strony i przepis na katastrofę gotowy.
-
Suzuki S-Cross podsumowanie
Mi w Splashu, żeby zostać przy Suzuki kiedyś po 3 latach. Rekord zrobił Nissan, bo tam padł po 4 miesiącach, ale za to jak dali nowy to jeździł kolejne 7 lat.
-
Suzuki S-Cross podsumowanie
To wiadomo, mi po niecałych trzech. Najlepsze, że był zgłaszanym wg ASO był sprawny na 100%. Nowy miał tylko 97%
-
Suzuki S-Cross podsumowanie
A poważnie, to taki komunikat miałem raz, na 4 lata i to na wyłączonym silniku jak się przez godzinę bawiłem nagraniami testowymi dla subwoofera (oczywiście odpaliła bez problemu) 😉 widocznie jakaś wadliwa się trafiła
-
Suzuki S-Cross podsumowanie
Tak jak pisałeś. Tylko japońskie auta
-
Nie chcę juz auta z/bez..
Dużo Was napisało AA. Ciekawe czy Google może tak pomieszać, że to przestanie działać w starszych autach i nowszych wersjach AA 😉 wiadomo, że do starszych aut, to nikt update infotainmentu nie będzie robić 😁
-
Nie chcę juz auta z/bez..
Moim.zdaniem najgorszy, ale to zależy od auta, bo może być zupełnie do dupy (Mazda) i taki sobie (Cupra)
-
Nie chcę juz auta z/bez..
Światła LED, automatyczna skrzynia biegów, monitor martwego pola (tylko, że nie tak jak w VAG, że się świeci, chce tak jak w Maździe z dźwiękiem ). Kamera cofania 😮 (a najlepiej system 360).
-
tydzień w [k]omodzie
Ad 4 plus. W Maździe też można
-
Najtańszy, nowy?
-
Najtańszy, nowy?
Nazwa kojarzy sie z Fiat Padlina ;]
-
Jakosc nowych AKU
Raczej std w niektórych markach np. japońskich. W Suzuki i Maździe z zegarkiem w reku trzy lata. W Nissanie, trzy miesiące, ale to był słynny w nich Fiamm. Wymienili i... przeżył silnik
-
Nowoczesne metody kradzieży - skanowanie kodu kluczyka
Toyota to takie ma pomysły wspaniałe, że są na czele listy kradzionych aut. Dopiero co wpadki kilka lat temu (lokalnie) na pomysł, że trzeba immobiliser dodatkowy instalować, bo producent ma cyberbezpieczeństwo w dupie.
-
Wtrysk bezpośredni i nagar
Na pewno nie w Cuprze
-
Wtrysk bezpośredni i nagar
Walenie z komory jakby popychacze oleju nie miały W znanym mi przypadku hałas był na zimno, jak obroty po uruchomieniu były wysokie, potem cichło. W czasie jazdy to w specyficznych warunkach było słychać
-
Kia Stonic 1,0 T-GDI manual 6 biegów
Jeździłem x-ceedem 1.0 i ruszał bardzo ok, za to znam kogoś z Hyundaiem i20 i tam to podobno masakra, więc
-
Nowa Corolla
Wygląda na przestronny z rozświetlonym wnętrzem
-
JAECOO 7 Lekki dzwon i…
Jak patrzę, to większość tych marek należy do Chery, która to marka na nasz rynkek wchodzi ostatnia. W ogóle mam wrażenie, że stare firmy produkujace auta mają markę, a potem pojedyncze modele, a u Chinoli jest schowany Chery, ktory ma ileś tam marek po dwa/trzy modele ostatecznie mogą zrobić jak piszesz.
-
JAECOO 7 Lekki dzwon i…
A swoją drogą ciekawe co klienci w reszcie UE sądzą na temat przedłużającego się oczekiwania na części. Na razie pewnie jak u nas wygrywa cena zakupu
-
nowy Tiguan czy Passat?
No i git. Po kilku latach bez trudu znajdziesz chętnego na płaszczka, jest już Was tu jak widać aż dwóch Ps. Do aut się różnie wsiada, akurat do passata całkiem spoko, ale już do audi A4 mi wsiadało się fatalnie. Poza tym jakoś lepiej się wsiada mi z lewej niż z prawej
-
nowy Tiguan czy Passat?
Wszędzie stękają, że to Skoda Superb z innym znaczkiem, to i prestiż siadł. Miałem przyjemność z poprzednikiem 1.5tsi i jechał bardzo fajnie i przy takim np. Formentorze to mało palił, a nie wsiadało się jakoś tragicznie 😁
-
Vitara - podsumowanie po 4 latach/60 kkm
U mnie, właściwie u żony, to jedyne auto które było 5 lat, a z którym było zero problemów, to Ford Fiesta. W innych zawsze coś, jak nie akumulator (Mazda, Nissan, Suzuki), to sworzeń wahacza (Suzuki), sprężyny z tyłu (Nissan) po rozpad silnika (też Nissan)