Skocz do zawartości

Regulator ciśnieniowy trójpołożeniowy klimatyzacji


wojtala

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos moze mozliwosc obfocenia wtyczki tego regulatora ?? Bo nie mam wtyczki, a regulator jest 4ro pinowy i nie wiem jak maja isc kable aby wtyczke sobie dorobic. Bylbym wdzieczny gdyby ktos mial smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a w którym miejscu to jest? montujesz klime?

ano montuje biglaugh.gif jest to na gorze chlodnicy klimy, na osuszaczu taka banka i w niej jest zielone gniazda biglaugh.gif a nie mam wtyczki i nie wiem gdzie powkladac piny i jakie kolory kabelkow maja odpowiednio pojsc biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ano montuje jest to na gorze chlodnicy klimy, na osuszaczu taka banka i w niej jest zielone

> gniazda a nie mam wtyczki i nie wiem gdzie powkladac piny i jakie kolory kabelkow maja

> odpowiednio pojsc

Jeśli jest ona widoczna bez demontażu czegokolwiek to postaram się zrobić zdjęcie i wkleić je tutaj biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli jest ona widoczna bez demontażu czegokolwiek to postaram się zrobić zdjęcie i wkleić je tutaj

jest to dokladnie ten element zaznaczony. Czymi patrzac obok lampy moze byc widoczny, sam niestety nie wiem bo nie zagladalem dokladnie jak klima wyglada a zaluje teraz

283723837-997630866.jpg

post-23279-14352507889955_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok, to sprawdzę jak wyjdę może później , na razie pada , skąd dorwałeś klime do seja i za ile?

700zl od MP Rally z Rybnika, komplet do sc tylko brakuje paru kabelkow biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ten czujnik wygląda jakoś inaczej chyba, idą do niego 4 kabelki, ułożony jest tak jak by poziomo frown.gif , ale foto i tak nie zrobiłem, nie da się wsadzić tam aparatu frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie ten czujnik wygląda jakoś inaczej chyba, idą do niego 4 kabelki, ułożony jest tak jak by

> poziomo , ale foto i tak nie zrobiłem, nie da się wsadzić tam aparatu

moze w cc to inaczej zrobili zlosnik.gif dzieki za pomoc smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.