Skocz do zawartości

Bagażnik dachowy czy na klapę


melon

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że może naHP dostał bym 1000 wejsc ale potrzebuję konkretnych informacji. Sprawa dotyczy Zafiry A i bagażnika auto ma relingi i nie wiem jaki będzie najlepszy za rozsadne pieniadze. Biorąc za tem wcześniejsze doświadczenia Bardzo proszę o pomoc IThankYou.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiem że może naHP dostał bym 1000 wejsc ale potrzebuję konkretnych informacji. Sprawa dotyczy

> Zafiry A i bagażnika auto ma relingi i nie wiem jaki będzie najlepszy za rozsadne pieniadze.

> Biorąc za tem wcześniejsze doświadczenia Bardzo proszę o pomoc

A na ten bagażnik (belki) to chcesz założyć box czy rowery? Bo to robi sporą różnicę. Mam doświadczenia z bagażnikiem na vanie (galaxy) i o ile box jeszcze jest do przełknięcia i powiedzmy, że można się do niego dostać (ale jestem w miarę wysoki) to rowery na dachu vana imo odpadają zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chciałem zapiąc tylko rowery a wysoki jestem chodzi mi o to jak to sie spisuje w czasie jazdy. Czy

> lepeij miec rower za soba czy nad

Ja bym tam zapiął na tyle. Z tego co się orientuję to rowery przypina się specjalnym uchwytem do jego ramy. Może być jednak problem żeby się do tego wygodnie dostać - poza tym rower trochę jednak waży i targać go na stosunkowo wysoką zafkę może nie być przyjemne.

A co do jazdy to rowery stawiają spory opór na dachu a będąc na klapie aerodynamika jest chyba trochę mniej zakłócona - ja generalnie zapiąłbym na klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> wiem że może naHP dostał bym 1000 wejsc ale potrzebuję konkretnych informacji. Sprawa dotyczy

> Zafiry A i bagażnika auto ma relingi i nie wiem jaki będzie najlepszy za rozsadne pieniadze.

> Biorąc za tem wcześniejsze doświadczenia Bardzo proszę o pomoc

Mam relingi na dachu i belki Thule. Normalnie wożę 2 rowery na dachu ale i zdarzyło się, że 4 sztuki były na dachu, trocchę było ciasno i w jednym rowerku trzeba było kierownicę dać bokiem. Autko z tym bagażem prowadzi się normalnie. Waga tych 4 rowerków /MTB/ około 45-50 kg. Trochę kłopotów z zakładaniem na dach, ale po kilku zakładaniach i zdejmowaniach to - pikuś. Jedyne usprawnienie to uchwyty na rower THULE po około 150 zeta za sztukę i pod nogi stopień do przyczepy campingowej /podczas montażu rowerków/. Na klapę nic nie polecam !!!!!!! Rowerki są bardzo miękkie i często się zapomina, że są tam z tyłu !!!!!! Są szersze od auta i naprawdę nie zastąpią zderzaka !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.