Skocz do zawartości

:(


Tschoob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

wczoraj na mini spociku w macdosie w wilanowie dowiedzialem sie baaardzo smutnej rzeczy.

Odpalilem silniczek coby sie nagrzal przed odjechaniem a kolega graphi poczul ze cos strasznie smierdzi...Nie byl to zapach samej czystej benzynki tylko z czyms zmieszany.Zapytaj czy nie dostaje mi sie plyn chlodniczy do silnika,czy nie jest on klejacy,ma jakis bialy nalot,cokolwiek z nim nie tak.Bylo ciemno wiec nie mialem jak sprawdzic ale dzisiaj sprawdzilem i faktycznie jest on taki troche oleisty...Wczoraj mi powiedzial ze to moze byc uszczelka pod glowica...Dodam ze nie zauwazylem ani zwiekszonego spalania,ani spadku mocy,kompletnie nic !! Jedyne co to jak jest nagrzany to mi gasnie przy hamowaniu...Czy ktos moze mi powiedziec co to moze byc ??!!??

Z gory thx za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez bylo podejrzenie uszczelki pod glowica, z powodu oleistego nalotu na sciankach zbiorniczka kontrolnego plynu chlodniczego, ale mialam naprawiana nagrzewnice, wiec panowie zlali caly plyn, i sprawdzili dokladnie, okazalo sie ze to musialo byc cos starego, bo w tej chwili jest ok.

co do smrodku z rury - to pewnie tylko olej ci sie pali wink.gif - kontroluj jego poziom grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.