Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Tschoob

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Tschoob odpowiedział Majkiel na temat - Uno
    trzeba by sie zapytac @trychu
  2. Tschoob odpowiedział Majkiel na temat - Uno
    ostatnio mialem przyjemnosc jechac i nawet fajnie dziala ten ekonomizer
  3. prawda to najswietsza
  4. zakupiona w Marcu, ale jakos nie mialem czasu Juz 17kkm nastukane i nadal cieszy....Trzeba wkoncu sie udac do Cinka i zrobic program
  5. Moje cudeńko : Giulietta QV TCT
  6. Oczywiscie za $$ Kiedys by huba ogarnal ale jak wiadomo chwilowo "to se ne nada " W gre wchodzilo by podlaczenie det3, wystrojenie na hamowni. Silnik pomodzone 1.4 16V . Szczegoly na prv
  7. > ale tez tego wykresu nigdy nie bylo... a mowic, ze 140KM z 1.4 8V na 1P to wynik z pizdy trzeba byc > .... > W 1.2 8V nie tak latwo przekroczyc 100KM i wiaze sie to z dosc powaznymi modyfikacjami. Sam walek i > obrobka kanalow nie wystarczy > Przykladowo Huba dawal wykres ostro zmodzonego 1.2 8V ktorego stroil i bylo 105KM na 1P, a zakres > modyfikacji byl spory. > Mckena wiertarka byla swietnie przygotowana choc watpie, ze przekroczyla 120KM, a wlasciciel > zamiast wysmiewac wyniki innych moglby sie udzielac w sposob merytoryczny w temacie huba wystroil moje 1.1 8V na 1P na 99,8 KM tylko dlatego ze odcinka zostala dla bezpieczenstwa ustawiona na 7800...gdyby byla na 8000 to by ponad 100 bylo bo moc maxymalna byla przy odcince Ale mckena silniczek zapitalal ze HOHO i sadze ze mial ponad 120 km
  8. Tschoob odpowiedział mjstyle na temat - Uno
    > jak by to napisać...? > kluczyki, numer telefonu, dowód rejestracyjny i jak będzie coś wiadomo oddzwonimy czy to jest reklama warsztatu samochodowego ? Wiedza na forum sie nie dzielisz ?
  9. > P1 - 1.2 8v 60km SPI, 1.2 8v 75km MPI, 1.2 16v 86km > P2- 1.2 8v 60km MPI, 1.2 16v 80km > Panda -1.1 8v 54km MPI, 1.2 8v 60km MPI > najprościej mówiąc no i mi sie pojepalo ;
  10. > Dziękuję. > Ostatnie pytanie. 1.2 MPI 60KM podejdzie bez ruszania wiązki, a 1.2 MPI 75KM wymaga wymiany czy > modyfikacji wiązki? Dużo roboty? I czy to kwestia TYLKO wiązki? nie bylo 1.2 75KM MPI - bylo tylko SPI... MPI mialo 60 KM
  11. Tschoob odpowiedział kamilmm na temat - Uno
    > Ok, to lepiej zacząć strojenie od silnika bez kolizyjnego? oddaj do fachowcow bo potem bedzie ze silniki fiata sa z gownolitu No chyba ze sie szybko uczysz to tutaj masz 95 stron o emu
  12. Tschoob odpowiedział kamilmm na temat - Uno
    > T-jet to FIRE tylko jeszcze bardziej rozwiercony... i mniej wytrzymały bardzo malo wytrzymaly jak seryjny dol wytrzymuje 300KM
  13. Tschoob odpowiedział kamilmm na temat - Uno
    > Glaca - a czemu fabryczne turbo jest bzdetne? Chodzi o doładowanie czy o coś innego? Bo też na tych > parametrach się nie znam . bo jest wielkosci wiatraczka do komputera i konczy sie zabawa przy 5 tysiacach obrotow....trzeba czegos wiekszego , najlepiej do djo uderz , on ma dobrze temat rozkminiony
  14. Tschoob odpowiedział kamilmm na temat - Uno
    caly osprzet oprocz kolektora wydechowego przekladasz z tego 1.2 16V ktory teraz masz....Kolektor wydechowy niestety musisz zrobic bo sie nie miesci ( tak kiedys djo mi mowil ) generalnie ot jest prawktycznie wymiaarami ten sam slupek co masz teraz pod maska.... koszta to sadze ze 1500 slupek + 1000 turbo + 1000 kolektor + 1800 EMU lub 650 det3 + 1000 na strojenie + 400 wydech + 300 wtryski + icek,opaski,silikowny,chlodnica oleju,przewody 1000 + 300 pompa paliwa wydajniejsza . Chyba o niczym nie zapomnialem No i robocizna ps : oczywiscie na kolektorze , wydechu , turbo , ic mozesz zaoszczedzic. Ja podalem cene oprocz turbo nowych gratow. IC uzywka za 100 ale loteria bo moze byc dziurawy , chlodnica oleju tak samo , turbo za 300 moze puszczac ,kolektor mozesz sam wyspawac to wtedy materialy pewnie kolo 400...
  15. Tschoob odpowiedział gajoss na temat - Uno
    > Witam > Panowie, może ktoś się orientuje, są jakieś stabilizatory do Uno "tjuningowe" w sensie grubsze? > Widział ktoś kiedy a może posiada? > Czy może z jakiegoś innego auta da się podpasować, ewentualnie może jakieś firmy robią na > zamówienie (fajnie by było jakby ktoś znał przybliżony koszt)? > Pozdrawiam kiedys byly stabilizator na przod do uno Eibacha ale widze ze juz nie maja w ofercie....a o uzywke pewnie ciezko bedzie...raz widzialem uzywke na ebay'u - licytacja skonczyla sie na 280 E

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.