Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

joshi

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć 🙂 Niewiarygodne, że jeszcze ktoś nowy mógł dołączyć 😲
  2. joshi odpowiedział kamilmm na temat - Uno
    LesiuZ wycina bodajże 50 zł za 2 sztuki
  3. joshi odpowiedział kamilmm na temat - Uno
    > + elastyczne przewody belka-zacisk.. to chyba logiczne
  4. joshi odpowiedział kamilmm na temat - Uno
    to to samo co w UT, pasuje bez problemu pamiętaj tylko o mocowaniach pod jarzma
  5. joshi odpowiedział korsarz_7 na temat - Uno
    jakieś 150 kkm bez tych blach i nic się nie działo
  6. wielkiej filozofii nie ma podnosisz wykładzinę bagażnika, następnie podnosisz wykładziny boczne, nie ma żadnych spinek o zdjęciu osłon mocowania tylnych amorków chyba nie muszę wspominać
  7. ktoś kiedyś (wygląda, że ładnych parę lat temu) poprzyklejał do szyby jakieś plakaty na wikol, czy coć podobnego, jak to usunąć ?
  8. joshi odpowiedział 2pac528 na temat - Uno
    > Dzięki wielkie a mogli byście podpowiedzieć jak to ogarnać żeby niczego nie pomieszać ?? filozofii nie ma żadnej, podmieniasz kabelki w kostkach wg. fotek powyżej coś mi się kojarzy, że trzeba jeszcze obrotek przerobić, żeby nie wskazywał podwójnej wartości, ale ja zakładałem zegary do 1.6, więc mnie to nie dotyczyło
  9. joshi odpowiedział 2pac528 na temat - Uno
    mam tylko fotki, powinny pomóc zegary FIRE tył zegarów kontrolki zegary ze Sieny opis styków w zegarach w Sienie opis styków w zegarach Uno
  10. joshi odpowiedział jozekuno na temat - FIAT
    fajna opcja zrobiłbyś manuala i wrzucił w podwieszony wątek dla potomnych
  11. pewnie chodzi o wpłatę przez PayU na konto sprzedającego i ani kasy ani auta
  12. joshi odpowiedział Pyrekcb na temat - Motokącik
    > Polisy chyba do początku listopada, więc nie warto. > Byle nie przedłużali. jak złożysz wypowiedzenie to Ci polisy nie wznowią, ale znając życie UFG przyśle prośbę o okazanie aktualnej polisy OC, ponieważ w związku z przeprowadzoną kontrolą na dzień X nie posiadałeś ważnego ubezpieczenia wtedy wrzucasz zacytowane wcześniej art. z ustawy i spokój
  13. > Podejrzewam, że chodziło o ciągłość ubezpieczenia OC. ale Pani za biurkiem nic do tego od sprawdzania tego jest UFG
  14. > U mnie PZU żądało okazania nowej umowy przy wypowiedzeniu starej. trzeba było poprosić o podstawę prawną na piśmie TU ma prawo żądać polisy OC z innego TU TYLKO I WYŁĄCZNIE w przypadku wypowiedzenia umowy w trybie art. 28a ustawy, tzw. prolongata

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.