-
Giełda motocyklowa
Sprzedam swoją Yamahe XJ600 Diversion rocznik 98, przebieg ok 51kkm, stan bardzo dobry 3 kufry, manetki podgrzewane Oxford, w moich rękach 3 rok, użytkowana sporadycznie w wolnych chwilach, których coraz mniej.. i dlatego przyszła pora na sprzedaż... cena 5200zł do negocjacji.
-
Zakupowe dylematy... AR 147
no właśnie nie nastawiam się na Pb czy ON, do pracy niedaleko więc i na Pb obgoni... zawias przód trwałości Fiata?? bravo/stilo leciały po około roku... modele po FL ok 06r i w górę też gryzie ruda?
-
Zakupowe dylematy... AR 147
A więc... mój wysłużony G4 w tedeiku, którym na co dzień śmigała zakończył swój żywot dostając strzała w dupę i w zęby I teraz coś trzeba by kupić... Jakie sa minusy i plusy AR 147 po fl... tak rocznikowo powyżej 2005r... silnik, benzynka 1,6 lub diesel... w sumie bez znaczenia, do pracy ma ok 15 w jedną stronę... warto pchać się w alfę??
-
jazda bez prawa jazdy...
i wszystko jasne... mandat, albo... przesiadka na rower/skuter dzięki
-
jazda bez prawa jazdy...
Witam... Jako że rozpocząłem kurs na kat. A, siłą rzeczy jazdy doszkalające odbywają się i poza godzinami kursowymi... I teraz pytanie za pińcet... Co po wprowadzeniu nowych przepisów grozi teraz za jazdę "bez" prawa jazdy na daną kategorię ?? kat. B oczywiście mam... Poprzednio był mandat - 300zł, a po nowemu?? szukałem, ale nic konkretnego znaleźć nie potrafię
-
chłodnica wody bravo I 2.0 20v
> zamówiłem te dam znać czy pasuje najwyżej odeśle ją > allegro z tego co pamiętam to pasuje, trzeba tylko jedną dziurkę zaślepić chyba...
-
Woda w bagażniku Bravo
zawieszone ze starości gumowe kratki wentylacyjne, albo cieknie po lampie
-
20v umarło
zalałem 10w40 GMa do felici 1,6, po wymianie silnik wcale nie przycichł a nawet chyba głośniejszy się zrobił, także... więcej nie przyżydze
-
20v umarło
> Może nie śmigają 170-200 gdzie się da jest taki jeden z "adhd" w HGT co na każdej dłuższej prostej 200 musi dociągnąć, a na tych ciut dłuższych z bólami do 220 dobija... ale Łon leje Liqui Moly i o dziwo to jeszcze się kupy trzyma
-
Laguna I 2,0
Witam... Nigdy z francuzami doczynienia nie miałem, stąd pytanie... Laguna I 2,0 LPG 1995r Jak te silniki się sprawują? Jak to wytrzymuje gaz? Co należy sprawdzić dokładniej niż w innych samochodach? Ogólnie warto takim wozidłem się interesować, czy ma jakieś drażniące wady? a i konkretniej na tą zwróciłęm uwagę... Laguna 2,0 RT
-
LPG do Felici 1,6
Witam... Jako że Felicia sczytem techniki nie jest, a VWejowy 1,6 75KM lubi się z gazem to podpowiedzcie co założyć ?? Montują jeszcze mieszalnikowe instalacje?? Jaki jest mniej więcej koszt? Sekwencja raczej z założenia odpada, bo kosztuje więcej niż auto edit: a i może mamy kogoś na kąciku z mazowsza i okolic kto zajmuje się montażem ??
-
Pytania pozakupowe...
> NIE to omijam US, do WK się wybiorę jedynie
-
Pytania pozakupowe...
auto nie za 10k, bo to poderdzewiałą szkoda felicia 98r... więc jest i 950zł więc jak?? trzeba iść i wyłapać pieczęć z kartofla czy nie??
-
Pytania pozakupowe...
Witam... Kilka pytań... Jak wygląda sprawa z US i PCC jeśli kwota na umowie jest 950zł... ide do okienka "pokazać" umowę czy nie ma już obowiązku odwiedzania US?? OC przechodzi na mnie bez żadnego informowania ubezpieczyciela?? ile czasu mam na wydział komunikacji i zmianę tablic? i co grozi za nie przerejestrowanie ?? to chyba na tyle... dzięki z góry za odpowiedzi
-
Czy Mikoda trzyma jakość?
W Bravo HGT Mikody GT wytrzymywały góra sezon... z regułu bicie odczuwalne po 4/6 miesiącach w bravo 1,6 zwykłe mikody na przodzie dawały radę, ale do hamowania max ze 120/130 później wyraźnie puchły ale tam siedziały pełne tarcze... w stilo normalnie używanym komplet na 4 koła Mikod GT było ok 2 misiące, po czym autko poszło w świat w cordobie użytkowanej na co dzień przez ojczulka jest jak najbardziej ok już chyba 2 rok, zwykłe wentylowane z klockami boscha