Skocz do zawartości

brudny układ dolotowy


Adamowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj wymieniałem w samochodzie mojej serduszka.gif odme dochodzącą do przepustnicy czy też przewód giętki (kto co woli) I zauważyłem że cały układ jest brudny z jakiejś czarnej mazi o oleistej konsystencji :/ cała przepustnica również jest brudna. I tu moje pytania:

1. Dlaczego jest to takie brudne ?

2. Wiem że trzeba wyczyścić tylko co zrobić żeby nie było nawrotu ?

3. Czy to może być wina niewyregulowanych zaworów ?

Wehikuł to siena 1.4 gaz 98 r.

Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wali syfem z odmy w dolot ok.gif Najprościej odłączyć odmę od silnika i dać rurkę gdzie spod auto albo wystrugać zbiorniczek (catch tank) ok.gif samego filterka na wężyk nie polecam bo będziesz mieć wyświnione pod maską no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wali syfem z odmy w dolot Najprościej odłączyć odmę od silnika i dać rurkę gdzie spod auto albo

> wystrugać zbiorniczek (catch tank) samego filterka na wężyk nie polecam bo będziesz mieć

> wyświnione pod maską

Czyli mam odłączyć dodmę od kopułki przepustnicy i zapodać waż który odprowadzę pod samochód, odpalić fure i ją przekagazoać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli mam odłączyć dodmę od kopułki przepustnicy i zapodać waż który odprowadzę pod samochód,

> odpalić fure i ją przekagazoać ?

Nie. Odlacz wezyk ktory idzie od odpowietrzenia skrzyni korbowej do dolotu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.