Skocz do zawartości

Syk w okolicy pompy hamulcowej


elvis_

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent ( SC 900 ) jest po wymianie przewodów hamulcowych- fachury w warsztacie wymieniały.

Po odpaleniu silnika słychać syczenie z okolicy pompy hamulcowej - jakby powietrze z balona uchodziło, po zgaszeniu silnika słychać ten dźwięk jeszcze przez ok. 10 sek.

Wcześniej tego nie słyszałem- coś źle zmontowali ? Wycieków płynu przy pompie nie zaobserwowałem, ale głowy nie dam bo przy robocie się panom trochę pozalewało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sparciała membrana w serwie . . . serwo do wymiany

tos mnie pocieszył crazy.gif - drogie to ?

Jutro sie dowiem bo do warsztatu znowu jadę- gość powiedział, że może tylko kwestia, któregos przewodu - oby tylko to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tos mnie pocieszył - drogie to ?

> Jutro sie dowiem bo do warsztatu znowu jadę- gość powiedział, że może tylko kwestia, któregos

> przewodu - oby tylko to...

SC/CC wymienne ? jak tak to i za 30,- kupisz, ja takowe coś posiadam od CC, oczywiście używkę, chyba że bardziej preferujesz nówkę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pacjent ( SC 900 ) jest po wymianie przewodów hamulcowych- fachury w warsztacie wymieniały.

> Po odpaleniu silnika słychać syczenie z okolicy pompy hamulcowej - jakby powietrze z balona

> uchodziło, po zgaszeniu silnika słychać ten dźwięk jeszcze przez ok. 10 sek.

> Wcześniej tego nie słyszałem- coś źle zmontowali ? Wycieków płynu przy pompie nie zaobserwowałem,

> ale głowy nie dam bo przy robocie się panom trochę pozalewało....

serwo do wymiany, u mnie tez syczało przy wciskaniu hamulca ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> serwo do wymiany, u mnie tez syczało przy wciskaniu hamulca

U mnie sychy bez wciskania- od momentu odpalenia silnika do zgaszenia i jeszcze ok 10 sek poźniej... Mam nadzieję, że może nie serwo a cos z przewodem albo zaworek... Auto stoi juz w warsztacie i pewnie niedługo sie dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak będą już ze sieny zaciski na 240 mm wentylki to już się przyda a jakie przeróbki rozstaw

> szpilek ? czy

> coś innego

Trzeba skrócić cięgno do pedału oraz trochę pobawić się młotkiem przy podłużnicy i parapetem nad serwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.