Skocz do zawartości

EASCA Siedlce 2010 - rozpoczęcie sezonu


DoLeCk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Wczoraj, tj. 16.05.2010 w Siedlcach EASCA rozpoczęła sezon zawodów Car-Audio.

dsc0145x.th.jpg

Mimo ciężkiego początku z powodu pogody typowej w "kratkę", troszkę się rozkręciło.

dsc0064w.th.jpgdsc0095ku.th.jpgdsc0122dd.th.jpg

Pomimo oberwania chmury na koniec zawodów, na ogłoszenie wyników wyszło troszeczkę słonka przebijającego się przez chmury.

Całość zaowocowało, czego kompletnie się nie spodziewałem wazniak.gif

dsc0166pv.th.jpgdsc0172h.th.jpg

winner.gif001.gifwinner.gif

abcd0001bz.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich.

> Wczoraj, tj. 16.05.2010 w Siedlcach EASCA rozpoczęła sezon zawodów Car-Audio.

> Mimo ciężkiego początku z powodu pogody typowej w "kratkę", troszkę się rozkręciło.

> Pomimo oberwania chmury na koniec zawodów, na ogłoszenie wyników wyszło troszeczkę słonka

> przebijającego się przez chmury.

> Całość zaowocowało, czego kompletnie się nie spodziewałem

Gratulacje brawo.gif

Ja też byłem, startowałem w Amatorach. 5 miejsce na 6 załóg ale ja bez suba byłem i tu popłynąłem. Ale dało mi to kopa żeby zrobic "memory five" do kogo trzeba w kwestii ukończenia bagarka i zamontowania subbasu. 001.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich.

> Wczoraj, tj. 16.05.2010 w Siedlcach EASCA rozpoczęła sezon zawodów Car-Audio.

> Mimo ciężkiego początku z powodu pogody typowej w "kratkę", troszkę się rozkręciło.

> Pomimo oberwania chmury na koniec zawodów, na ogłoszenie wyników wyszło troszeczkę słonka

> przebijającego się przez chmury.

> Całość zaowocowało, czego kompletnie się nie spodziewałem

kolega przypadkiem od fioletowego lanosa ktorego mam na zdjeciu?? grinser006.gif bylem bylem cliowki naprawde daly rade, a i koledze pogratulowac ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo chętnie

> Też mam kilka więc może udałoby mi się jutro zapodać na jakiego rapida czy inne ustrojstwo

ja tak mysle ze dzisiaj po pracy sie postaram i jako cos to wkleje linka, lipa tylko bo prace koncze o 22giej a teraz wlasnie wychodze, jak cos to udziele sie w tym watku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tak mysle ze dzisiaj po pracy sie postaram i jako cos to wkleje linka, lipa tylko bo prace

> koncze o 22giej a teraz wlasnie wychodze, jak cos to udziele sie w tym watku

Jak swoje umieszczę także się podzielę 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega to nawet chyba podszedł do nas i się witał...

> I słowa nie puścił, że tutaj tez urzęduje

hmmm.... całkiem możliwe - w każdym razie drzwi autka na zawodach zawsze stoją otworem dla chętnych do posłuchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.przeklej.pl/plik/nowy-folder-3-rar-00159c1l6bq4 obiecalem wiec jest, na jednym z foto jest fioletowy lanos ze zlosnikiem zlosnik.gif a chcialem tez zwrocic uwage na rower marki wigry 3 ktory tez cieszyl sie duzym, zainteresowaniem, podobno w ramie mial pochowane akumulatorki i caly system car audio, a zasilany byl z dynamo zlosnik.gif jest na zdjeciach zlosnik.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Się ciągnie już

> Moje dam później ~400MB

spoko zlosnik.gif ja chcialem tylko zaznaczyc ze moje nie sa z calej imprezy i dlatego tak malo, a mowie ze nie sa z calej imprezy, bo jak zaczelo padac to pojechalismy ze znajomymi na gokarty(swoja droga moja nowa choroba zeby.GIF ), zreszta nawet tak sa podpisane zdjecia "gokary i takie tam" grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.