Skocz do zawartości

Deszcze i elektryka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam no i znów(przy obfitych opadach atmosferycznych) padaczka dała o sobie znać na 3 sposoby:

1) Szyba kierowcy się nie otwiera (słychać tylko "pyknięcie" z okolic schowka);

2) Zaświeciła się kontrolka ABS frown.gif

3) Ooo a tutaj to padaczka wręcz upgrade zrobiła do wyższej klasy samochodów 270751858-jezyk.gif , czyli jak przekręcam kluczyk i trochę popada (a teraz pada cały czas) a może jak wjadę w parę kałuż to wycieraczki same się włączają na tryb pracy ciągłej nawet jak są wyłączone -ot taki czujnik deszczu.

Czy to może być jden problem z elektryką a może 3 różne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdź czy podłoga jest sucha i czy masz drożny odpływ wody na podszybiu.

frown.gif Podłoga od strony kierowcy jak i za kierowcą jest lekko wilgotna. Prawa strona suchutka.

Gdzie/jak sprawdzić odpływy wody z podszybia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podłoga od strony kierowcy jak i za kierowcą jest lekko wilgotna. Prawa strona suchutka.

Mi ciekło od strony kierowcy przez otwór montażowy. Jak otworzysz maskę, to pod szybą od strony kierowcy jest otwór zaklejony fabrycznie srebrną naklejką(folią metalową?). Mi ona puściła i ciekło przy dużych opadach. Zakleiłem i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi ciekło od strony kierowcy przez otwór montażowy. Jak otworzysz maskę, to pod szybą od strony

> kierowcy jest otwór zaklejony fabrycznie srebrną naklejką(folią metalową?). Mi ona puściła i

> ciekło przy dużych opadach. Zakleiłem i jest OK.

Rano sprawdzę, a miałem jakiś miesiąc temu wymienianą szybę przednią może to być to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.