Skocz do zawartości

ASO + nadkola 4szt. Ile?


sdz

Rekomendowane odpowiedzi

jako iż naczytałem się o soli&kamieniach, postanowiłem zamontować nadkola na nadkola cool.gif

i teraz:

ASO + nadkola 4szt. Ile? Bo nie wiem czy warto...

Auto ma jeszcze 2,5 roku gwarancji..... a i nie wiem czy ASO się zgodzi na "szajs" nie markowy aby montować do auta na gwarancji... i jeszcze bym chciał fartuchy takie małe aby syf z przednich kół nie walił po progu... ile za to wszystko by chcieli?

ktoś przerabiał?

I czy można to zamontować i zdemontować ewentualnie cool.gif tak aby nie było śladu?

opcja druga jak to zamontować samemu? i ewentualnie odkręcić jak stanę w polu.... cool.gif

bo widziałem komplet za 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jako iż naczytałem się o soli&kamieniach, postanowiłem zamontować nadkola na nadkola

> i teraz:

> ASO + nadkola 4szt. Ile? Bo nie wiem czy warto...

> Auto ma jeszcze 2,5 roku gwarancji..... a i nie wiem czy ASO się zgodzi na "szajs" nie markowy aby

> montować do auta na gwarancji... i jeszcze bym chciał fartuchy takie małe aby syf z przednich

> kół nie walił po progu... ile za to wszystko by chcieli?

> ktoś przerabiał?

> I czy można to zamontować i zdemontować ewentualnie tak aby nie było śladu?

> opcja druga jak to zamontować samemu? i ewentualnie odkręcić jak stanę w polu....

> bo widziałem komplet za 100zł

z tego co pamietam koszt nadkoli w aso jakis smieszny byl na tyle ze kompletnienie bylo sensu latac kupiowac gdzie indziej i szukac innego zakladu do zalozenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jako iż naczytałem się o soli&kamieniach, postanowiłem zamontować nadkola na nadkola

> i teraz:

> ASO + nadkola 4szt. Ile? Bo nie wiem czy warto...

> Auto ma jeszcze 2,5 roku gwarancji..... a i nie wiem czy ASO się zgodzi na "szajs" nie markowy aby

> montować do auta na gwarancji... i jeszcze bym chciał fartuchy takie małe aby syf z przednich

> kół nie walił po progu... ile za to wszystko by chcieli?

> ktoś przerabiał?

> I czy można to zamontować i zdemontować ewentualnie tak aby nie było śladu?

> opcja druga jak to zamontować samemu? i ewentualnie odkręcić jak stanę w polu....

> bo widziałem komplet za 100zł

Z przodu powinny być seryjnie nadkola proponuje błoto-chlapy. Tył nie więcej jak 50zł za kąplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego co pamietam koszt nadkoli w aso jakis smieszny byl na tyle ze kompletnienie bylo sensu latac

> kupiowac gdzie indziej i szukac innego zakladu do zalozenia

no ja nie wiem czy taki smieszny. na allegro, u sprzedajacych ori czesci do Fiata jedno nadkole kosztuje ok 90zl a oni maja ceny ciut nizsze niz w ASO.

zamienniki na allegro po 20zl/szt. tylko ciekawe jak z wykonaniem.

ori chlapacze na allegro po 35zl za komplet przod lub tyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no ja nie wiem czy taki smieszny. na allegro, u sprzedajacych ori czesci do Fiata jedno nadkole

> kosztuje ok 90zl a oni maja ceny ciut nizsze niz w ASO.

> zamienniki na allegro po 20zl/szt. tylko ciekawe jak z wykonaniem.

> ori chlapacze na allegro po 35zl za komplet przod lub tyl.

Ja dywanik gumowy do bagażnika w aso kupiłem za 38zł, a na alledrogo były po 80zł więc różnie to bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z przodu powinny być seryjnie nadkola proponuje błoto-chlapy. Tył nie więcej jak 50zł za kąplet.

A "ryli ryli" brawo.gif to zawalone błotem to nadkole przednie smile.gif

I pacjent umówiony na jutro cool.gif Nadkola tył + chlapacze przód

Będzie coś takiego jak tu na fotach montowane:

chlapacz obrzydzacz

ten dolny rękaw jest elastyczny

i coś podobnego mam na nadkola:

nadkola tył

koszt z monatżem130zł grinser006.gif - odgłos walących kamieni po plastiku a nie bo nadwoziu bezcenny...

A i dowiedziałem się że otwory technologiczne są na te fantastyk plastik wkręty - ale Włochy to słoneczny kraj to nie montują....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A "ryli ryli" to zawalone błotem to nadkole przednie

> I pacjent umówiony na jutro Nadkola tył + chlapacze przód

> Będzie coś takiego jak tu na fotach montowane:

> chlapacz obrzydzacz

> ten dolny rękaw jest elastyczny

> i coś podobnego mam na nadkola:

> nadkola tył

> koszt z monatżem130zł - odgłos walących kamieni po plastiku a nie bo nadwoziu bezcenny...

Radzę Ci nim przykręcisz chlapacze na błotnik gruba folia lub np gumowa uszczelka na styku rantu chlapacza z błotnikiem, ponieważ inaczej masz zagwarantowane wytarcie lakieru do żywej blachy

a dodatkowo zrób otwór jak na foto, gdyż jak dostanie Ci się

brud i woda to nie będzie mieć odpływu

283780719-chlap.JPG

post-33228-14352508149019_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no ja nie wiem czy taki smieszny. na allegro, u sprzedajacych ori czesci do Fiata jedno nadkole

> kosztuje ok 90zl a oni maja ceny ciut nizsze niz w ASO.

> zamienniki na allegro po 20zl/szt. tylko ciekawe jak z wykonaniem.

> ori chlapacze na allegro po 35zl za komplet przod lub tyl.

nikt nie kaze ci zakladac z logo fiata

a jako ciekawostke podam ze oslona kolektora na allegro stala cos ok 60 kilku zl plus przesylka a w aso... 60 kilka zlotych bez przesylki smile.gif

obie brandowane fiat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja dywanik gumowy do bagażnika w aso kupiłem za 38zł, a na alledrogo były po 80zł więc różnie to

> bywa.

to ja tak do jeepowatego

szukalem gumowych dywanikow i juz prawie zamowilem ou jakiegos typa z lodzi cos ok 250 z przesylka

ale cos mnie tknelo i poszedlem do aso a tam.. 150 - org mopar smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, decyzje zapadły smile.gif

Miś dostanie tylne nadkola i przednie chlapacze. Pan który je będzie montował sam zaproponował aby podkleić je taśmą "bo rysują i zbierają syf, ale progi ważniejsze" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nic, decyzje zapadły

> Miś dostanie tylne nadkola i przednie chlapacze. Pan który je będzie montował sam zaproponował aby

> podkleić je taśmą "bo rysują i zbierają syf, ale progi ważniejsze"

przynajmniej facet sprawia wrazenie ze wie co robi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miś już po zabiegu:) - wygląda tak jak na fotach Dareek24.

A co do chlapaczy to po oczyszczeniu miejsca montażu, zostały wyklejone grubą folia "reklamową", nie widać tego po montażu, a jest ładnie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.