Skocz do zawartości

do znudzenia radio pod stacyjke


_jedrek_

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy ktos moze mi czarno na bialym napisac jak podpiac te cholerne radio pod stacyjke zeby mi w koncu aku nie rozladowywalo?

podpiety czerony + na stale auto kaput

czerwony podpiety na stale, zolty pod stacyjke to samo

jak podpiac te kabelki?

bo umowiony jestem z gosciem gdzie kupilem radio celem sprawdzenia. Bo on zapewnia mnie, ze nei ma opcji zeby auto po 3-5 dniach nie odpalalo yikes.gif dlatego chce to dobrze podlaczyc i jechac zeby to sobie zobaczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> czy ktos moze mi czarno na bialym napisac jak podpiac te cholerne radio pod stacyjke zeby mi w

> koncu aku nie rozladowywalo?

> podpiety czerony + na stale auto kaput

> czerwony podpiety na stale, zolty pod stacyjke to samo

> jak podpiac te kabelki?

> bo umowiony jestem z gosciem gdzie kupilem radio celem sprawdzenia. Bo on zapewnia mnie, ze nei ma

> opcji zeby auto po 3-5 dniach nie odpalalo dlatego chce to dobrze podlaczyc i jechac zeby to

> sobie zobaczyl

Żółty na stałe a czerwony po stacyjce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żółty na stałe a czerwony po stacyjce.

czyli odwrotnie ok.gif sprobuje tak zobaczymy ile teraz dziadyga bedzie pradu targac bo jzu mi rece opadaja z tym radiem. A jeszcze zapytam tak poza konkursem skad ciagnac plusa w poprzednim mialem z bezpiecznikow pociagniete teraz nie mam wolnych bezpiecznikow hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli odwrotnie sprobuje tak zobaczymy ile teraz dziadyga bedzie pradu targac bo jzu mi rece

> opadaja z tym radiem. A jeszcze zapytam tak poza konkursem skad ciagnac plusa w poprzednim

> mialem z bezpiecznikow pociagniete teraz nie mam wolnych bezpiecznikow

Najlepiej z aku plus jakiś bezpiecznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak tylko, ze potrzebuje + ktory pokazuje sie po przekreceniu kluczyka

Można się pobawić z przekaźnikiem podłączonym między aku a radiem a sterowanie można wziąć z czegoś co ma prąd po uruchomieniu stacyjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Można się pobawić z przekaźnikiem podłączonym między aku a radiem a sterowanie można wziąć z czegoś

> co ma prąd po uruchomieniu stacyjki.

ale moge tez czerwony dac pod cos gdzie pokazuje sie + po przekreceniu stacyjki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.