Skocz do zawartości

Radio do Seicento


Przemo600V

Rekomendowane odpowiedzi

Witam smile.gif mam takie dwa pytania . Zastanawiam się nad kupnem któregoś z tych radioodtwarzaczy : Pioneer DEH-2220UB albo Alpine CDE-111R .

I moje pytania to : które jest lepsze i czy wejdą do kieszeni SC ? A może są jakieś lepsze radia w granicach do 400 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam takie dwa pytania . Zastanawiam się nad kupnem któregoś z tych radioodtwarzaczy :

> Pioneer DEH-2220UB albo Alpine CDE-111R .

> I moje pytania to : które jest lepsze i czy wejdą do kieszeni SC ? A może są jakieś lepsze radia w

> granicach do 400 zł ?

a czemu ma nie wejść ? To przecież 1DIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam takie dwa pytania . Zastanawiam się nad kupnem któregoś z tych radioodtwarzaczy :

> Pioneer DEH-2220UB albo Alpine CDE-111R .

> I moje pytania to : które jest lepsze i czy wejdą do kieszeni SC ? A może są jakieś lepsze radia w

> granicach do 400 zł ?

mialem pionka przesiadlem sie na alpine nie zaluje ok.gif ale inne modele tych ktore pokazales nie mailem okazji sluchac.

Odpowiedz sobie na pytanie jakiej muzy sluchasz, czy beda glosniki graly pdo radiem, czeko oczekujesz od radia chyba tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam takie dwa pytania . Zastanawiam się nad kupnem któregoś z tych radioodtwarzaczy :

> Pioneer DEH-2220UB albo Alpine CDE-111R .

> I moje pytania to : które jest lepsze i czy wejdą do kieszeni SC ? A może są jakieś lepsze radia w

> granicach do 400 zł ?

zanim kupisz alpine lepiej troche poczytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadałem radia ze obu stajni.

Zdecydowanie wedle mojego ucha brzmienie ma ALPINE.

A to, że pożera aku w moim przypadku nie wystąpiło ani razu na 3 radia wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście poleciłbym sprawdzenie takiego sprzętu http://allegro.pl/item1044483751_2010_kenwood_kdc_4547ub_cd_mp3_usb_aux_in_ipod_gw.html z kenwoodami mam styczność od początku zabawy w słyuchanie radyjek naprawde porządny sprzęt godny polecenia wink.gif chociaż wiem że odbiegłem troszkę od tematu piwo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja osobiście poleciłbym sprawdzenie takiego sprzętu

> http://allegro.pl/item1044483751_2010_kenwood_kdc_4547ub_cd_mp3_usb_aux_in_ipod_gw.html z

> kenwoodami mam styczność od początku zabawy w słyuchanie radyjek naprawde porządny sprzęt

> godny polecenia chociaż wiem że odbiegłem troszkę od tematu

szkoda, ze tylko jedno wyjscie na wzmak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.