Skocz do zawartości

sprężyny tył palio


rexio

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiej firmy kupic springi na tył do paliowoza.

obecnym pekło się i mam dylemat.

w miejscowym sklepie facet ma po 120 sztuka i ta cena przeraża mnie, a na ollegro są od 60 ziko do 100 za sztuke ale nie wiem co kupic ?

Chuck poleca mi jamexy. Może ktoś ma już jakieśdoświadczenie. NIe chcę kupic nowych i za rok okaże się że znów peknią.

Na tyle mam gaz i hak więc może jakieś twardsze są ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jamexy ale twarde i obnizajace, no i od niedawna wiec ciezko cos powiedziec na temat ich jakosci smile.gif na pewno omijaj wyroby GH czy jakos tak, bo podobno wzmacniane springi sa ciensze niz oryginalne seryjne zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam jamexy ale twarde i obnizajace, no i od niedawna wiec ciezko cos powiedziec na temat ich

> jakosci na pewno omijaj wyroby GH czy jakos tak, bo podobno wzmacniane springi sa ciensze

> niz oryginalne seryjne

wlasnbuie jest jakas aukcja ze gh niby wzmacniane czy cos, sa jakies tez no name i moroe. Jamexy tez sa i mam dylemat.

obnizac raczej nie chce auta, zreszta jest komplet sprezyn obnizajacych, ale 500 ziko to deko duzo teraz dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.