Skocz do zawartości

gąbka w siedzeniach i stelaż fotela


Grzywcia_CC

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, ściagnełem obicia foteli w celu wyprania zakupionych siedzeń, okazało się, że pęknięta jest jedna listwa poprzeczna dolna cześci górnej -z tego co słyszałem stała przypadłości w stelażach cento(sam miałem to samo w starym) i rozkrojona jest - tzn. rozerwana gąbka siedziska - dokładnie te wyższe boczne częsci prawa i lewa strona.

Moje pytanie do Was - czy ktoś spawał tą listwe poprzeczna i co mógłby doradzić w tej sprawie? A druga sprawa czy ktoś kleił tą gąbke? Wiem, że może zabrzmiało to śmiesznie, ale po prostu nie mam czasu na szukanie(mam fotel pasażera na miejscu kierowcy i pasów nie da sie zapiać 270751858-jezyk.gif) kolejnych siedze. Ani nie chce też specjalnie inwestować w następne siedziska 270751858-jezyk.gif poza tym nie ma gwarancji, że inne zakupione bedą miały sprawne gąbki. W skrócie - potrzebuje zespawać i skleić. Wszelkie info miłe widziane zlosnik.gif z góry wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli gabka jest tylko przecieta, ale jej stan dookola jest dobry, to mozesz naprawiac.

bierzesz miekki material, docinasz go, zeby zakryl rozdarcie, a nastepnie klejem tapicerskim smarujesz gabke i osobno material i sklejasz razem.

kleju poszukaj takiego co szybko schnie i nadaje sie do klejenia elastycznych polaczen.

w zasadzie butapren bylby dobry, ale schnie 24h, a jesli dasz go za duzo i wlezie w gabke, to bedzie dluuuugo smierdzial, wiec raczej odradzam.

a co do spawania fotela, to nie widze wielkiej polityki w tym. jak ktos umie obsluzyc spawarke, to powinien dac sobie z tym rade... ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.