Skocz do zawartości

Blizej ziemi czesc 2


szuro

Rekomendowane odpowiedzi

dokladke w sumie mozna spasowac od wszystkiego, byleby nie byla za krotka smile.gif ja na poczatku mialem pasowac dokladke od laguny,espace albo megane, ale koleszka mi poradzil zeby zobaczyc dokladke od fiesty no i okazalo sie ze jest mega elastyczna i pasuje prawie idealnie na dlugosc ok.gif takze polecam dokladeczke i lekka glebe naszym furkom zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy zderzaku nic nie ruszalem ok.gif dokladka jest przykrecona do zderzaka na wkrety smile.gif jeszce kilka musze wkrecic, tylko juz mi zabraklo ich na dzialce hehe. Ogolnie robota nie jest trudna, ale trzeba sie troche nagimnastykowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przy zderzaku nic nie ruszalem dokladka jest przykrecona do zderzaka na wkrety jeszce kilka

> musze wkrecic, tylko juz mi zabraklo ich na dzialce hehe. Ogolnie robota nie jest trudna, ale

> trzeba sie troche nagimnastykowac

to tak jak ja w cienkasie od dreswagena mk3 mocowalem grinser006.gif to jeszcze powiedz od fiesty mk?? 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.