Skocz do zawartości

Pytanko... ile litrów oleju wchodzi do skrzyni biegów 1,6 ?


oxy999

Rekomendowane odpowiedzi

> jak w temacie ile mam kupić ? 2 litry wystarczą? jaki olej powinien być wlany w 1,6 16v u mnie? kto

> wie?

ja wpier.... Lotos 10 w 40 a wchodzi nie cale 4 litry jak dobrze pamietam bo jestemm po 9 piwach xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jaka jest różnica miedzy 80 a 90? ;

Ta druga liczba (czyli 80 lub 90) mówi zdaje się o gęstości. 90 będzie bardziej lepki (gęściejszy) w wysokich temperaturach. Jakbyś brał udział w rajdzie Paryż - Dakar to byłaby kwestia zastanowienia ale w naszych warunkach to chyba nie ma znaczenia skoro tak podaje instrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak było napisane

no byłem na giełdzie, sprawdzłem w katalogu 75w/90 i taki kupiłem... jakiś niemiecki... smile.gif a linka sprzęgła już wymieniona... w końcu kupiłem oryginalną włoską a nie podróby rzemieślnicze o dupe roztrzaść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no byłem na giełdzie, sprawdzłem w katalogu 75w/90 i taki kupiłem... jakiś niemiecki... a linka

> sprzęgła już wymieniona... w końcu kupiłem oryginalną włoską a nie podróby rzemieślnicze o

> dupe roztrzaść...

Jaki niemiecki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.