Skocz do zawartości

Pytań pare


Adamowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałem przyjemność sprawdzenia samochódu poprzez podłączenie do kompa no i niestety ale wyszło kilka rzeczy do zrobienia miedzy innymi cewka, map sensor ewentualnie sonda lambda. I tutaj moje pytania: czy kupować tylko i wyłącznie nówki oryginały ? Czy w grę wchodzą nówki ale zamienniki ? Czy jednak siedzieć w alledrogo i szukać jakiś okazji używek ? Wiem, że cewka to ważna część w samochodzie tylko nie wiem jak oceniacie zamienniki ? Czy ktoś już wymieniał powyższe części ? Kasa niby jest ale wiadomo, że człowiek stara się oszczędzić każdy grosz który się da. Autko ma jechać nad morze i z powrotem. Z góry dziękuje wszystkim za pomocne odpowiedzi. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze jesli cewka szwankuje, to komp zawsze Ci powie, ze sonda jest walnieta, ale tak naprawde, to działa i sama wymiana cewki pomoze

co do samej cewki, ja kupiłem nowke magneti marelli za 400 zł i narazie prawie rok działa, a jaką kupisz to juz Twoja sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.