Skocz do zawartości

termometr wewnętrzny - montował ktoś z Was?


Marecki78

Rekomendowane odpowiedzi

> macie jakieś fajne patenty na umiejscowienie termometru wewnętrznego?

tez się podepnę do tematu bo takowy posiadam i nie wiem gdzie go umiejscowić a także gdzie najlepiej wyprowadzić czujnik do mierzenia temp. zewnetrznej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tez się podepnę do tematu bo takowy posiadam i nie wiem gdzie go umiejscowić a także gdzie

> najlepiej wyprowadzić czujnik do mierzenia temp. zewnetrznej

co do zewnętrznego to poszukaj w szukajce, bo kiedys cos znalazłem na ten temat ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najlepiej wyprowadzić czujnik do mierzenia temp. zewnetrznej

zewnętrzny czujnik można dać w obudowę lusterka, gdzieś w okolice nadkola... tu kombinacji jest sporo...

w oplu (astra, vectra) czujnik jest zamontowany w przednim zderzaku (podwiniętej dolnej części) zaraz przy lewym nadkolu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tez się podepnę do tematu bo takowy posiadam i nie wiem gdzie go umiejscowić a także gdzie

> najlepiej wyprowadzić czujnik do mierzenia temp. zewnetrznej

Ja zamontowałem nad środkowym lusterkiem, na dwustronną taśmę klejącą przykleiłem do lusterka kawałek blaszki w kształcie L ,do tego termometr, kabelek w podsufitce a czujnik wyprowadziłem między błotnikiem a drzwiami przez zaślepkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.