-
[K] motor 1.2 130KM
Opel Astra K 1.2 110 KM - 90 tys kilometrów i silnik do wymiany na gwarancji. Ciasno spasowany wałek rozrządu i opiłki w silniku. Te trzy cylindry to masakra, nie rzadko trzeba było redukować do jedynki. Na wysokich obrotach ok ale na niskich bardzo słabo. Przerobiłem astry od G do K i o ile środek w K bardzo przyjemny to silnik najgorszy. Najlepiej mi się jeździło H 1.6, dobra poczciwa konstrukcja
-
Ekonomiczne auto pod każdym względem do 12 tysiecy
Stałem przed takim dylematem jak Ty 😁 W tej cenie Opel corsa C lub Opel Astra H, ja wybrałem to drugie. Silnik 1.4 lub 1.6 to naprawdę sprawdzone jednostki, mało awaryjne i w tej cenie coś wybierzesz 👍
-
Moja zastępcza Panda
Termostat albo mało płynu chłodzącego...
-
Obniżał ktoś pandę?
> i pacz pan i ja zajrzałem Hehe cześć Tomek, kope lat
-
Obniżał ktoś pandę?
> Z 500tki pasuje P&P Poważnie? Kupuje wkładam i jest?
-
Obniżał ktoś pandę?
> nooooo Teraz pewnie będę częściej
-
Obniżał ktoś pandę?
Pany jest gwint do pandy II w normalnej cenie czy rzeźba? Kurde wieki mnie tu nie było
-
Problem - światła mijania
> siurrrr- odblokowujesz taki dzyndzel i wylezą - tylko nie wyciągnij ich na raz. > Znów ci się czcionka przechyliła Ok to bede próbował Oj Darku znowi piłeś
-
Problem - światła mijania
Odgrzewam kotleta te piny ze starej kostki - te niepopalone, normalnie się wyciaga i przeklada do nowej?
- Dolot
-
Dolot
> Ale odlot wiem wiem bede księdzem O ! > A tak na serjo czy ten dolot wedug ciebie jest ok bo zaczołem czytać twoje posty o długości dolotów > i zgłupiałem na innym forum masz opisane o dolotach i jest kilka artykułow podanych przeze mnie i innego usera i stamtad mozna wszystko wywnioskowac
-
Dolot
> No w zasadzie to koledzy macie racje paliwo drogie a co tam zamiast dolotu gaz zainstaluje to sie > jakś forma oszczędności ooo i wtedy by Cie kazdy pochwalił aha i pamietaj ze pandami jeżdza tylko zakonnice i emeryci. no i tyle w temacie ode mnie
- Dolot
- Dolot
- Dolot