Skocz do zawartości

GSMP LIMANOWA 9-11.07.2010


CZUCZU

Rekomendowane odpowiedzi

> Jedzie ktoś jako widz lub zawodnik? do limanowej?

Zeton będzie holował kolegę Szala, który jedzie w HS maluchem...

Ja miałem jechać, ale praca mi nie pozwala, wiec odpuszczam...co za duzo to nie zdrowo, teraz był Sopot, musze dac odpocząć wątrobie po ostatnich zawodach... zlosnik.gif

Powodzenia ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zeton będzie holował kolegę Szala, który jedzie w HS maluchem...

> Ja miałem jechać, ale praca mi nie pozwala, wiec odpuszczam...co za duzo to nie zdrowo, teraz był

> Sopot, musze dac odpocząć wątrobie po ostatnich zawodach...

> Powodzenia

ciesze się że jedzie to mi softa poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciesze się że jedzie to mi softa poprawi

Ja na 100000000% pojade w ostatni weekend września do Załuża...strasznei mi sie podoba ta trasa, klimat i cąła otoczka tych zawodów...także kombinuj, to będziesz miał rzesze kibiców, jeśli wystartujesz.. zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja na 100000000% pojade w ostatni weekend września do Załuża...strasznei mi sie podoba ta trasa,

> klimat i cąła otoczka tych zawodów...także kombinuj, to będziesz miał rzesze kibiców, jeśli

> wystartujesz..

ja już mam zapłacone za załuz. przeniesli mi kase z Korczyny. Ale co bedzie zobaczymy bo chwilowo mam problemy z pracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pozdro dla Czucza ładne przejazdy panie kolego

dzieki. a dzisiaj skrzynia klekła. Wyszło że zamieniłem skrzynie bez homo na skrzynei ebz homo. mam nauczke. Ta klekła wiec szukam nowej skrzyni i na załuż będzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzieki. a dzisiaj skrzynia klekła. Wyszło że zamieniłem skrzynie bez homo na skrzynei ebz homo. mam

> nauczke. Ta klekła wiec szukam nowej skrzyni i na załuż będzie lepiej

Widze, ze wszystkich dosiegnely awarie. Moim pekl pasek od pompy wody i wspomagania, a jak pojechali po graty do Krk, to w drodze powrotnej padl im bus. Stanelo lozysko w tylnym kole, ukrecilo polos i dupa. W niedziele nie wystartowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widze, ze wszystkich dosiegnely awarie. Moim pekl pasek od pompy wody i wspomagania, a jak

> pojechali po graty do Krk, to w drodze powrotnej padl im bus. Stanelo lozysko w tylnym kole,

> ukrecilo polos i dupa. W niedziele nie wystartowali.

zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.