Skocz do zawartości

zawiecha


technix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długiej nieobecności szanownych kolegów.

mam pytanie czy ktos wie gdzie w bydgoszczy dostane sprężyny przód od 1.4 i jeszcze czy ktoś mógłby wrzucić jakiś rysunek mcpersona bo ogólnie to co tam można wymienić?

napewno sprężynę, amor i teraz właśnie niewiem jakieś gumy czy łożyska podobno tez tam są tak?

A i jeszcze czy te sprężyny od 1.4 a od jakiegoś diesla to jest to samo czy to sie różni bo może wziołbym od disla jak jeszcze mocniejsze a i od czego wrzucić sprężyny na tył żeby powiedzmy przy nieobciążonym samochodzie pomiędzy kołem(155/70 R13) a nadkolem było chociaż ok. 10cm luzu bo ogólnie zależy mi żeby jak najbardziej podnieźć auto.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam po długiej nieobecności szanownych kolegów.

> mam pytanie czy ktos wie gdzie w bydgoszczy dostane sprężyny przód od 1.4 i jeszcze czy ktoś mógłby

> wrzucić jakiś rysunek mcpersona bo ogólnie to co tam można wymienić?

> napewno sprężynę, amor i teraz właśnie niewiem jakieś gumy czy łożyska podobno tez tam są tak?

> A i jeszcze czy te sprężyny od 1.4 a od jakiegoś diesla to jest to samo czy to sie różni bo może

> wziołbym od disla jak jeszcze mocniejsze a i od czego wrzucić sprężyny na tył żeby powiedzmy

> przy nieobciążonym samochodzie pomiędzy kołem(155/70 R13) a nadkolem było chociaż ok. 10cm

> luzu bo ogólnie zależy mi żeby jak najbardziej podnieźć auto.

> Dzięki

Można wymienić amorki, sprężyny, osłony z odbojami, ewentualnie jeszcze poduszki amortyzatora i łożyska (łożyska na pewno możesz pominąć jeśli nie masz problemów z kręceniem kierownicą). Przyda się jeszcze farba antykorozyjna, żeby pomalować obudowę łożyska - u mnie masakrycznie przerdzewiało, a nigdzie (przynajmniej w Łodzi) nie da się tej obudowy dostać (chyba że na szrocie). Na fiatuno.pl są manuale do wymiany amortyzatorów i wymiany łożysk. Tak naprawdę nawet jeśli nie wymieniasz łożysk, to oba manuale się przydają (przynajmniej mnie się przydały wink.gif )

Polecam ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege z Bydgoszczy jedz do hurtowni na łeczycka stare magazyny chemi wjezdzasz w taka zielona brame mijasz sklep meblowy abler po prawej stronie i w kolejnym budynku na rogu jest hurtownia motoryzacyjna teraz takie czasy przyszly ze i detal obsluguja ceny dobre sa ja zawsze do nich jezdze pzdr

claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.