Skocz do zawartości

wycieraczka tylna zawsze włącza się z przednimi


jin666

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam Pandę MultiJet z 2005r. od jakiegoś czasu gdy włączę wycieraczki z przodu (obojętnie który bieg) włącza się też tylna i ciągle działa.

na przełączniku tył jest wyłączony, a mimo tego zaczyna działać.

rozkręciłem kierownicę bez wyjmowania przełącznika zespolonego i przez kilka godzin wycieraczka dobrze działała. teraz znowu to samo. co to może być? Przełącznik zespolony do wymiany, czy szukać gdzieś indziej? komputer nie pokazuje żadnych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam,

> mam Pandę MultiJet z 2005r. od jakiegoś czasu gdy włączę wycieraczki z przodu (obojętnie który

> bieg) włącza się też tylna i ciągle działa.

> na przełączniku tył jest wyłączony, a mimo tego zaczyna działać.

> rozkręciłem kierownicę bez wyjmowania przełącznika zespolonego i przez kilka godzin wycieraczka

> dobrze działała. teraz znowu to samo. co to może być? Przełącznik zespolony do wymiany, czy

> szukać gdzieś indziej? komputer nie pokazuje żadnych błędów.

moze głupie pytanie ale czy tylna wycieraczka działa jak jedziesz też do przodu czy jak tylko do tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby był to jednak zespolony to zamiast go wymieniać zdeinstaluj tylną.

nie chciałbym mieć niesprawnej tylnej wycieraczki. czy jest jeszcze jakieś miejsce, gdzie może być usterka? z zespolonego do kompa i z kompa osobno kable na tył i przód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby był to jednak zespolony to zamiast go wymieniać zdeinstaluj tylną.

swietna rada.....:/

zaczalbym od sprawdzenia czy wylacznik sw cofania przypadkiem nie zwiera caly czas (moze sie caly czas sw wstecznego swieci?)

jezeli nie i biorac pod uwage ze jak cos dlubal kolega przy zespolonym i sie zrobilo OK to tam pogrzebac - zdjac go i na tyle na ile to mozliwe popatrzec czy cos nie jest zwarte - moze jakis syf - przeczyscic poogladac i sam zespolony i wiazke do niego idaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> swietna rada.....:/

> zaczalbym od sprawdzenia czy wylacznik sw cofania przypadkiem nie zwiera caly czas (moze sie caly

> czas sw wstecznego swieci?)

> jezeli nie i biorac pod uwage ze jak cos dlubal kolega przy zespolonym i sie zrobilo OK to tam

> pogrzebac - zdjac go i na tyle na ile to mozliwe popatrzec czy cos nie jest zwarte - moze

> jakis syf - przeczyscic poogladac i sam zespolony i wiazke do niego idaca

od kilku dni działa poprawnie, samo się naprawiło po zdjęciu osłon i popatrzeniu na zespolony.

jakby znowu wróciło, to rozbiorę i sorawdzę,czy coś ewidentnie nie pasuje.

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.