Skocz do zawartości

Filtr powietrza


Micoo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy obudowa filtra powietrza z Uno 1,4 podejdzie p&p do 1,0? Jeśli nie to jaka inna? Potrzebuję więcej powietrza, ale raczej nie chcę stożka, bo potem jest problem z zimnym powietrzem na postoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy obudowa filtra powietrza z Uno 1,4 podejdzie p&p do 1,0? Jeśli nie to jaka inna? Potrzebuję

> więcej powietrza, ale raczej nie chcę stożka, bo potem jest problem z zimnym powietrzem na

> postoju

Zdejmij i jeździj bez ok.gif

A tak serio jaki problem masz z zimnym powietrzem na postoju? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odpowiednio odseparowany Stożek nie ma z tym problemu... a obudowa pasować nie będzie

A wiesz może z czego ewentualnie podejdzie? Jeśli masz stożek to proszę foto food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak fenix napisal nie ma problemu jezeli jest odseparowany czyli zabudowany i jest zrobione

> wszystko tak jak sie nalezy

Bez foto się nie liczy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam, niemniej jest w planach ale nie w tym silniku (chyba)... ale ogólnie zasada jest taka, że do silnika ma się dostawać zimne powietrze z filtra... więc najlepiej odseparować stożek aby miał tylko powietrze z poza auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.