Skocz do zawartości

Paint Fix Pro-miał ktoś z tym do czynienia?/+pyt.lakiernicze


KOZODOJ

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo będę musiał zrobić coś z rysami i otarciami na srebrnym lakierze. Rozglądając się za jakimś lakiernikiem natrafiłem między innymi na firmę Paint Fix Pro

Rzućcie okiem na ich stronę i powiedzcie co o nich sądzicie. Pomijam aspekty "picowania" samochodu (czy jak ktoś woli 'car detailingu', bo jeszcze na głowę nie upadłem), ale zaciekawiła mnie ich metoda usuwania rys i otarć.

---------------

Edit:

Dobra, powiedzcie mi co jest istotniejsze w przypadku naprawy lakierniczej: technologia, czy też uczciwość i solidność lakiernika?

Tzn. czy zastosowanie prymitywnych garażowych metod przez uczciwego lakiernika może zapewnić zadowalającą jakość pokrywy lakierniczej? smile.gif

Zdaję sobie sprawę, że pytanie nie jest proste. Ale mój kuzyn zna "wioskowego" lakiernika (ma 2 albo 3 pomieszczenia typu garażowego, niby przystosowane do prac lakierniczych), który cieszy się dobrą opinią w dość rozległej okolicy i zastanawiam się czy nie oddać auta do niego, skoro w Krakowie i tak nikogo nie znam, a ASO raczej nie wchodzi w grę ze względu na koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niedługo będę musiał zrobić coś z rysami i otarciami na srebrnym lakierze. Rozglądając się za

> jakimś lakiernikiem natrafiłem między innymi na firmę Paint Fix Pro

> Rzućcie okiem na ich stronę i powiedzcie co o nich sądzicie. Pomijam aspekty "picowania" samochodu

> (czy jak ktoś woli 'car detailingu', bo jeszcze na głowę nie upadłem), ale zaciekawiła mnie

> ich metoda usuwania rys i otarć.

Ja do nich kiedys pisałem o wycene obcierki na zderzaku i jednej ryski. Naprawde jest to niewielkie, kumpel chciał to zrobic za 300 ale uznałem ze to i tak duzo jak na tak nie wielkie uszkodzenie a oni chcieli 600, wiec podziekowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.