Skocz do zawartości

Inne nowe lepsze lusterka


Tottoto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po zbyt długiej chyba przerwie... 20.GIF

Wicie jak to jest, praca, praca mlotek.gifsciana.gifblah.gifpanic.gifmlotek.gifmlotek.gifklotnia.gifsciana.gifmlotek.gifmlotek.gif

Zmiany w AK widzę nieduże a i dużo jeszcze znajomych twarz... khm... nicków spineyes.gif20.GIF

Bywając ostatnio u dealera moja serce.gif przyuważyła że nowe Pandy mają teraz duuuuużo lepsiejsze lusterka... fakt ten być może trochę zbyt optymistycznie potwierdziłem a żem jest osoba rzędu stojącego niżej w rozwoju to zbadałem sprawę organoleptycznie, znaczy się wsiadłem za kółko - są lepsze. No i mam teraz zadanie domowe vel robótkę ręczną - założyć te nowe lepsze większe do starego truchła mlotek.gif

Jako, że serce.gif przejęła ostatnio kierownictwo nad padaczką to sprawa nabrała najwyższej wagi państwowej, na równi z naprawą klamki pasażera mlot.gifkara.gif.

Wyszukiwarka nie wypluwa topic-ów w ww. temacie zapytuje więc czy ktoś z Was już przerobił problem stara (przedliftowa) Panda - nowe (poliftowe) lustra lub coś w ogóle wie w tym temacie. niewiem.gif

Dla tych co jeszcze nie widzieli "nowych" daję LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich po zbyt długiej chyba przerwie...

> Wicie jak to jest, praca, praca

> Zmiany w AK widzę nieduże a i dużo jeszcze znajomych twarz... khm... nicków

> Bywając ostatnio u dealera moja przyuważyła że nowe Pandy mają teraz duuuuużo lepsiejsze

> lusterka... fakt ten być może trochę zbyt optymistycznie potwierdziłem a żem jest osoba rzędu

> stojącego niżej w rozwoju to zbadałem sprawę organoleptycznie, znaczy się wsiadłem za kółko -

> są lepsze. No i mam teraz zadanie domowe vel robótkę ręczną - założyć te nowe lepsze większe

> do starego truchła

> Jako, że przejęła ostatnio kierownictwo nad padaczką to sprawa nabrała najwyższej wagi

> państwowej, na równi z naprawą klamki pasażera .

> Wyszukiwarka nie wypluwa topic-ów w ww. temacie zapytuje więc czy ktoś z Was już przerobił problem

> stara (przedliftowa) Panda - nowe (poliftowe) lustra lub coś w ogóle wie w tym temacie.

> Dla tych co jeszcze nie widzieli "nowych" daję LINK

powitać...

u nas raczej nie znajdziesz zbyt wielu zwolenników nowych lusterek, a z tego co kojarzę to raczej nikt nie przerabiał na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka były na Allegro - niestety bardzo drogie - coś po ok 250 pln za sztukę

klik

Z mocowaniem wygląda tak- odkręcasz stare przykręcasz w to samo miejsce nowe grinser006.gifwaytogo.gif

no chyba że masz manualne a kupisz elektryczne -a le szukajcie a znajdziecie - swego czasu widziałem na Allegro manualne coś po ok 150 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z mocowaniem wygląda tak- odkręcasz stare przykręcasz w to samo miejsce nowe

No to jasne, ale czy będzie p&p niewiem.gif

> no chyba że masz manualne a kupisz elektryczne -a le szukajcie a znajdziecie - swego czasu

> widziałem na Allegro manualne coś po ok 150 pln

300 za taki ficzer to w sumie... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.