Skocz do zawartości

Megane II, Nie działa tempomat


guziec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem, mogę mogę ustawić prędkości na tempomacie.

Ale po kolei...

Włączam tempomat na desce rozdzielczej (objawy takie same przy funkcji ograniczenia i regulatora prędkości), na zegarach zaświeca się ikonka od tempomatu.

Na wyświetlaczy pojawiają się "kreski" do wprowadzenia prędkości. I tu zaczyna się problem...

Nie mogę ustalić prędkości, przyciski na kierownicy (+, -, R, O) mi nie reagują. Wciskam mocniej, słabiej, nic się nie dzieje.

Przedział prędkości w jakiej sprawdzałem tempomat to: 40-150km/h.

Po wyłączeniu tempomatu na desce słychać tylko krótkie piknięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak długo masz auto? którym jesteś właścicielem? może ktoś kombinował przy kierownicy i rozpiął

> jakąś kostkę z przewodami od tempomatu.

Dwa lata.

Teraz dopiero zorganizowałem się, żeby w końcu rozkminić temat tempomatu - nie jest ro rzecz niezbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dwa lata.

> Teraz dopiero zorganizowałem się, żeby w końcu rozkminić temat tempomatu - nie jest ro rzecz

> niezbędna.

Wiesz co - u mnie w serwisie po tym jak gmerali w kompie zniknął wogóle tempomat (chyba wgrali po prostu inny soft, nie wiem, nie znam się). Zorientowałem się po tygodniu jak próbowałem z niego skorzystać. Wróciłem do serwisu i po 15 minutach wszystko było jak dawniej smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.