-
Łączenie przerwanej żyły przewodu
jak masz praskę to tulejka zamiast lutowania.
-
Hagi84 obserwuje zawartość Jaki kołek rozporowy do cegły dziurawki? , Łączenie przerwanej żyły przewodu i Malowanie bramy
-
Łączenie przerwanej żyły przewodu
W jakiej odległości jest uszkodzony od końca przedłużacza? jak metr lub 2 to bym skrócił. Do połączenia żyły możesz możesz użyć tulejki termokurczliwej z cyną lub po prostu zlutuj linki ze sobą. Nie używaj taśm izolacyjnych, bo to straszne partactwo. Stosuj tylko tulejki termokurczliwe z klejem zachodzące po około 3 cm z każdej strony na nieuszkodzoną izolację. Termokurcza grzeje się od środka na zewnątrz, żeby nie uwięzić pęcherzy z powietrzem i żeby nadmiar kleju wypłynął na zewnątrz. Żeby nałożyć termokurcza na główną izolację przewodu zdejmij wtyczkę i naciąg go. Tylko pamiętaj, żeby wyczyścić przewód, bo jak jest brudny, to termokurcz zbierze brud i klej nie złapie i nie będzie połączenia szczelnego.
-
Malowanie bramy
Zwykła brama bez ocynku
-
Malowanie bramy
Wolałbym zrobić to samemu
-
Malowanie bramy
Mam zdjęcie ze streetview zrobione w 2013 roku. Masakra jak kiedyś wyglądało podwórko. Brama jest dość prosta ale ma sporo zakamarków.
-
Malowanie bramy
Brama robiona jest bardzo ciężka jedno skrzydło stawialiśmy w 5 chłopa.
-
Malowanie bramy
Hej. Czynność niby banalna ale chcę to zrobić dobrze. Najbardziej chodzi mi o to jak zerwać poprzednie warstwy lakieru. Brama była już malowana kilka razy. Zwykle malował ją treść byle jak. Na bramie można znaleźć włosie z pędzla, liczne zacieki, miejscowe ubytki w poprzednich warstwach lakieru oraz ogniska korozji. Najchętniej wyczyściłbym ją do gołego i pomalował podkładem, a potem lakierem. Brama jest zrobiona przez wujka spawacza 15 lat temu, gruba masywna i wytrzyma jeszcze wiele lat. Bawić się szlifierką i opalarką?
-
Jaki kołek rozporowy do cegły dziurawki?
Ja używam tylko kołki uniwersalne KAXN są różne rozmiary. Lapie wszędzie w każdym materiale
-
Zmywarka nie grzeje wody
Włączyłem zmywarke i odpiąłem wtyczkę od grzałki. Podpiąłem żarówkę 25W i świeciła. Następnie podłączyłem suszarkę 2kW i działała normalnie. Wsadziłem wtyczkę w gniazdo pompy i zaiskrzyło przy wtykaniu. Grzałka zaczęła pracować. Ręce które leczą Zmywarka ma 14 lat
-
Zmywarka nie grzeje wody
a jak nie zadziała to ją podepnę do ciepłej wody
-
Zmywarka nie grzeje wody
Tylko to jest dziwne, że po obu stronach grzałki jest 230V w stosunku do obudowy.
-
Zmywarka nie grzeje wody
do dobrego człowiek się jednak szybko przyzwyczaja i to w każdym aspekcie. Ciekawe, czy jakbyś miał remont łazienki, to byś chodził do "wychodka" jak dawniej? Ja nie wiem jak w bloku przy jednej łazience chodzić do kibla jak są majstry
-
Zmywarka nie grzeje wody
Twierdzisz, że grzałka nie dostaje odpowiedniego natężenia prądu? Dziś ją wysunę i zobaczę miernikiem cęgowym natężenie prądu na grzałce oraz podłącze jakiś odbiornik około 2kW np opalarkę, bo faktycznie czajnika nie mam.
-
Zmywarka nie grzeje wody
Cheater! I wszystko jasne, że masz czas na takie grzebanie:) noszenie naczyń na piętro i z powrotem jest trochę męczące, ale dajemy radę
-
Zmywarka nie grzeje wody
Wybacz kolego Electrolux ESL 66010 Sprawdzałem. Odpiąłem wtyczkę od grzałki i wpiąłem miernik. Na wtyczce pełne 230V Po podpięciu do grzałki niestety nie było reakcji, grzałka zimna zamówiłem grzałkę i będę wymieniał