Skocz do zawartości

Benzyna w oleju


woj76

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam na pewno odrobinę benzyny w oleju po nieudanym doświadczeniu z kompem. Odrobina znaczy się na miarce się nie podniosło, a w każdym razie nie tyle, żebym zauważył. Olej zmieniam i tak w sobotę i tak, ale pytanie czy mogę dwa dni na lajcie jeszcze z tym pojeździć? Już ze 4 dni tak jeżdżę, ale mnie dopiero dzisiaj tknęło, że może nie powinienem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze Ci tak, mieliśmy na statku przypadek, że do oleju smarnego agregatu wlała się zaledwie jakaś puszka paliwa lekkiego, gdzie oleju jest w karterze jakieś 300 litrów. Olej został oddany do analizy, po dwóch tygodniach przyszły wyniki, żeby wymienić olej bo stracił swoje właściwości. Dokładnie jakie właściwości stracił to Ci nie powiem, smarnych raczej nie, bo agregat latał przez te dwa tygodnie na tym oleju i się nie zatarł, może jakieś inne typu neutralizacja siarki w paliwie itp itd pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To że olej jest do wyrzucenia to wiem Tak się pytałem, bo jestem paranoikiem Poczytałem trochę i

> widzę, że na krótką metę nie ma się czym martwić, do soboty musi dać radę.

sporo odparuje, chyba, że jest tego za wiele to wtedy nie, zresztą jak Cię będzie coś potem dręczyło zawsze możesz zobaczyć jak wyglądają panewki po takiej jeździe grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, mam na pewno odrobinę benzyny w oleju po nieudanym doświadczeniu z kompem. Odrobina znaczy

> się na miarce się nie podniosło, a w każdym razie nie tyle, żebym zauważył. Olej zmieniam i

> tak w sobotę i tak, ale pytanie czy mogę dwa dni na lajcie jeszcze z tym pojeździć? Już ze 4

> dni tak jeżdżę, ale mnie dopiero dzisiaj tknęło, że może nie powinienem?

nie przesadzaj ok.gif jak pierścienie przepuszczają w starych sztruclach to ludzie i tak setki kilometrów robią i nic sie nie dzieje ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.