Skocz do zawartości

Toyota AVENSI 2.0 D4d - opinie


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę prosić o opinie na takowego wozidełka w wersji kombi. Rocznik 2000.

Serducho 2.0 diselek. Ma ten samochód jakieś słabe strony.

Jak tam sprzęgło wyposażone jest w dwumasę lub czy są tam inne kosztowne rozwiązania lubiące się psuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mogę prosić o opinie na takowego wozidełka w wersji kombi. Rocznik 2000.

> Serducho 2.0 diselek. Ma ten samochód jakieś słabe strony.

> Jak tam sprzęgło wyposażone jest w dwumasę lub czy są tam inne kosztowne rozwiązania lubiące się

> psuć.

kiedyś interesowałem się tym modelem i silnikiem, średnio pierwsza wymiana dwumasa to ok 150kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mogę prosić o opinie na takowego wozidełka w wersji kombi. Rocznik 2000.

> Serducho 2.0 diselek. Ma ten samochód jakieś słabe strony.

> Jak tam sprzęgło wyposażone jest w dwumasę lub czy są tam inne kosztowne rozwiązania lubiące się

> psuć.

z tego co pamietam, jesli jest to wersja majaca 110 KM to sprzeglo nie jest dwumasowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kiedyś interesowałem się tym modelem i silnikiem, średnio pierwsza wymiana dwumasa to ok 150kkm

jezdzi u nas sluzbowa avensis II z d4d 116 KM, nalot powyzej 200 k km i sprzeglo od nowosci smiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jezdzi u nas sluzbowa avensis II z d4d 116 KM, nalot powyzej 200 k km i sprzeglo od nowosci smiga.

Ja mam taką z przebiegiem dochodzącym do 180 kkm i też sprzęgło oryginał. Wszystko zależy od tego, jak kto użytkuje, bo załatwić dwumasę, jak się chce, to żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.