Skocz do zawartości

wycieraczki


vertus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc!

Przez długi czas przednie wycieraczki co jakiś czas odmawiały posłuszeństwa, raz chodziły a raz nie, a dziś zamarły!! Co to może być? Czyżby silniczek wycieraczek? Jak się do niego dostać? A może prąd zniknął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, proszę o pomoc!

> Przez długi czas przednie wycieraczki co jakiś czas odmawiały posłuszeństwa, raz chodziły a raz

> nie, a dziś zamarły!! Co to może być? Czyżby silniczek wycieraczek? Jak się do niego dostać? A

> może prąd zniknął?

silnik swieca.gif

Dostać się można od przodu, silnik jest dokładnie pod trzpieniem wycieraczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zdemontuj podszybie i za nim schowany jest silnik, bardzo mozliwe ze zaciera ci sie na trzpieniu

dziś się do tego dobrałem i nie znalazłem tam silnika tylko 2 śruby jakby silnik był gdzieś po 2 stronie od wewnątrz za deską rozdzielczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziś się do tego dobrałem i nie znalazłem tam silnika tylko 2 śruby jakby silnik był gdzieś po 2

> stronie od wewnątrz za deską rozdzielczą

pod tymi śrubami masz silnik, i uwierz że on jest w podszybiu al;e nie tak an wierzchu... nie tak prosto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pod tymi śrubami masz silnik, i uwierz że on jest w podszybiu al;e nie tak an wierzchu... nie tak

> prosto

no nie tak prosto bo podszybie, ta cześć schowana pod maską jest jakby przyklejona wieć się tam nie dobierałem, sprawdzę jeszcze raz w takim razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest przyklejona, ale tylko uszczelnieniem, i jak mocniej chwycisz to zejdzie... potem już nie

> przyklejaj, nie ma sensu...

a jaki to ma być silnik? jest jakis jeden rodzaj? bo zamierzam go kupić przed wymontowaniem starego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jaki to ma być silnik? jest jakis jeden rodzaj? bo zamierzam go kupić przed wymontowaniem

> starego.

Zanim kupisz nowy silnik , zobacz czy obecny ma dobra mase ok.gif

U mnie pomoglo podciagniecie dodatkowej zlosnik.gif

Objawy byly dokladnie takie jak opisales ok.gif

Celem sprawdzenia - wyjmij go i podlacz na krotko ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po dojsciu do silnika po jego sprawdzeniu i przeczyszczeniu okazało się, że działa. Jednak po

> złożeniu wszystkiego już nie działa!! I co teraz?

Wiazka dupna smile.gif jak juz pisalem w poprzednim poscie - podciagnij nowy kabel "-" i powinno byc po problemie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.