Skocz do zawartości

schemat wycieruchy tył corolla e11


sebzal

Rekomendowane odpowiedzi

> "szukajka" mi nie pomogła...

> czy zatem ktoś miłosierny mnie podratuje schematem do Corolli liftback z 2001r.?

> proszę...

To nie są tanie rzeczy ...

http://www.eserviceinfo.com/downloadsm/29134/TOYOTA_COROLLA%201997.html

Nazwy plików są po hiszpańsku, ale w środku jest wszystko po ang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie są tanie rzeczy ...

> http://www.eserviceinfo.com/downloadsm/29134/TOYOTA_COROLLA%201997.html

> Nazwy plików są po hiszpańsku, ale w środku jest wszystko po ang.

hehe

dzięki, ale z tego co się jednak zorientowałem to są dość ogólne schematy... szukam nadal bo potrzebuję schematu tej płytki, która jest w obudowie wycieraczki - silnik mam ok, mechanicznie też jest ok, silnik się jednak nie odłączy bo spalony jest jeden drobny tranzystor, który pewnie kosztuje parę złotych a handlarze schrottem ciągną 3,5 stówy za kompletne urządzenie i jeszcze się chwalą, że z tym samym problemem mają co najmniej jednego klienta na tydzień

no to przecież ktoś wreszcie musi spróbować ustalić co to za szajs tam się pali non-stop, prawda?

nie ma wśród kolegów amatora-elektryka, który to rozkmini dla czystej choćby satysfakcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takich schematów nie ma nawet w ASO...

zatem kupiłem część używaną w MARPO na Psim Polu

Ciekawe - po założeniu okazało się że cykl z interwałem kompletnie się wykrzaczył, wycieraczka przesuwa się do połowy szyby, zatrzymuje i rusza po chwili dalej. Ciekawe czy to przyjmą w ramach reklamacji. Dam znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> "szukajka" mi nie pomogła...

> czy zatem ktoś miłosierny mnie podratuje schematem

Poszukaj na elektroda.pl

Taki sam silnik i sterownik silnika występuje w Corolli, Avensis, oraz Octaviach, Golfach i Audi z tego okresu (tylko różne mocowania, te plastikowe "łapy"). W przypadku fiksowania elektroniki najczęściej pada tyrystor:

284259620-Schowek01.jpg

(MCR706A, TIC116, TIC126). Można go kupić na alledrogo za 2-3zł.

Najczęściej w tych silniczkach zaciera się mechanizm z powodu zaciekania do środka po osi wycieraczki wody. Dokładne wyczyszczenie i przesmarowanie pozwala uzdrowić wycieraczkę.

post-1500-14352509963224_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.