Skocz do zawartości

jak zdjąć kierownicę + naba


koyotee

Rekomendowane odpowiedzi

jak się pozbyć seryjnej kierownicy z pandy? Jutro z rana mam zamiar się za to zabrać i chcę zaplanować co i jak żeby po narzędzia nie biegać ja idiota. Ktoś już wykręcał?

druga sprawa to naba: czy ktoś może porównywał wieloklin w pandzie i w seicento/cinquecento? Na oko wygląda na taki sam a mam akurat kierownicę z nabą do seja. Wiadomo, kierunki mogą nie odbijać ale to mnie akurat nie martwi.

niedługo będzie do sprzedania oryginalna kiera z poduchą jakby ktoś reflektował palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak się pozbyć seryjnej kierownicy z pandy? Jutro z rana mam zamiar się za to zabrać i chcę

> zaplanować co i jak żeby po narzędzia nie biegać ja idiota. Ktoś już wykręcał?

na naszej stronie masz manual wymiany przełącznika zespolonego- jest dokładnie opisane co i jak waytogo.gif

> druga sprawa to naba: czy ktoś może porównywał wieloklin w pandzie i w seicento/cinquecento? Na oko

> wygląda na taki sam a mam akurat kierownicę z nabą do seja. Wiadomo, kierunki mogą nie odbijać

> ale to mnie akurat nie martwi.

tego nikt nie testował spineyes.gif

> niedługo będzie do sprzedania oryginalna kiera z poduchą jakby ktoś reflektował

to na giełde waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na naszej stronie masz manual wymiany przełącznika zespolonego- jest dokładnie opisane co i jak

dziękuję, ściągnąłem, przeczytałem, banał!

> tego nikt nie testował

będę pierwszy, zdam relację cool.gif

> to na giełde

powolutku, najpierw musi wjechać na miejsce nowa kierownica. food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.