Skocz do zawartości

[F] stukanie z tyłu


_krzyzak_

Rekomendowane odpowiedzi

> Pamiętam jak w F-ce ułamany koniec sprężyny skutkował stukaniem. Tylko ja to miałem z przodu

Też kiedyś miałem z przodu, ale wtedy pukało, a nawet dzwoniło cały czas. A teraz tylko przy skręcie raz puknie na początku i potem jak wraca do pierwotnej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tuleje masz na myśli?

Tuleje, tuleje - jak zaczynasz skręcać i dochodzi jakby szarpnięcie w bok od siły odśrodkowej to belka chce złapać naturalny skos (koniec wahacza z piastą ciągnie ją z jednej strony na zewnątrz a z drugiej do środka) czyli może stukać tuleja w kierunku przód / tył a nie góra dół.

A może gumy stabilizatora??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tuleje, tuleje - jak zaczynasz skręcać i dochodzi jakby szarpnięcie w bok od siły odśrodkowej to

> belka chce złapać naturalny skos (koniec wahacza z piastą ciągnie ją z jednej strony na

> zewnątrz a z drugiej do środka) czyli może stukać tuleja w kierunku przód / tył a nie góra

> dół.

> A może gumy stabilizatora??

Nie mam stabilizatora. O tulejach w sumie nie myślałem, bo mają raptem 3 lata i około 45 - 50 tkm, wymieniane na markowe. Ale nic nie można wykluczyć oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na pewno?? Chodzi mi o stabilizator wewnątrz belki (czerwony), a nie dodatkowy jak w gsi (zielony).

> Były wersje w ogóle bez stabilizatora więc jak nie masz, to przynajmniej nie masz się czym

> martwić

Myślałem o tym dodatkowym smile.gif Ale mam Classica, więc możliwe, że i tego drugiego też nie ma zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam classica, jak wyjdę z roboty to zerknę czy dobrze widać to mocowanie. Zastanawiam się tylko, czy stuki tego stabilizatora byłoby w ogóle słychać w środku i czy tylko przy skręcaniu hmm.gif

No cóż, może w ciągu dnia coś się jeszcze wyjaśni smile.gif

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też mam classica, jak wyjdę z roboty to zerknę czy dobrze widać to mocowanie. Zastanawiam się

> tylko, czy stuki tego stabilizatora byłoby w ogóle słychać w środku i czy tylko przy skręcaniu

> No cóż, może w ciągu dnia coś się jeszcze wyjaśni

> pzdr

Pogoda nie sprzyja oglądaniu czegokolwiek. Ale ja bym się chyba skłaniał ku amortyzatorom i sprężynom - bardziej są narażone na uszkodzenia na naszych pięknych ścieżkach smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.