Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

51cent

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 51cent

  1. 51cent odpowiedział Alfi na temat - Motokącik
    Dobrze ci się wydaje, dq200 była w małych pojemnością.
  2. Silnik dobry, ale skrzynia DQ200 już nie bardzo.
  3. 51cent odpowiedział kaczorek79 na temat - Motokącik
    ...Kobieta zmienną jest... Może czas zmienić kobietę? 😉🤣
  4. Silnik bardzo dobry, jeden z ostatnich. Bez problemu przyjmuje LPG i można podnieść moc pod 170KM. Problem z termostatem można ogarnąć przez programowe obniżenie temperatury. Przed zakupem sprawdź skrzynie, siedzi tam sławne M32, chociaż w tym roczniku jest już poprawiona. Inne łożyska, dodatkowe kanały olejowe.
  5. 51cent odpowiedział 51cent na temat - Volkswagen
    Instrukcja z filmu działa 🙂 Tak wyglądają funkcje które włączyłem tym sposobem:
  6. Ale co miałem reklamować? Zapytałem o ogrzewanie lusterek, ty w tym temacie też zapytałeś. Więc odpowiedziałem że nikt nie wie jak to włączyć.
  7. 51cent odpowiedział 51cent na temat - Volkswagen
    2:43 to taki długi?
  8. Czy ktoś z Was robił to sposobem z tego filmu bo miałbym kilka pytań https://youtube.com/watch?v=4EGOiGXjCOA&si=hMO8Jb3Etqj7Ehuk
  9. Nie działa ☹️ Nikt nie wie jak to włączyć
  10. Szkoda, w Roomsterze z2013r tak miałem włączone. Masz jakąś rozpiskę do golfa 7 co gdzie włączyć?
  11. Chinook zamówiony. A wiesz może gdzie włączyć ogrzewanie lusterek, tak żeby uruchamiało się razem z ogrzewaniem tylniej szyby?
  12. No to zagadka. Golf 7 produkcja 2019, modelowo 2020, nie da się wyłączyć s&s. Wszystkie możliwe sposoby nie działają. Ktoś coś podpowie co zrobić, czy pozostaje kupno modułu u chińczyka?
  13. 51cent odpowiedział balus na temat - Opel
    ma PIN ze sterownika wyciągniesz op-com
  14. 51cent odpowiedział mokrii na temat - Motokącik
    https://www.amazon.pl/dp/B0BWJ3JVW7?ref=cm_sw_r_mwn_dp_RMS0GQQ321P6KC6AZEBA&ref_=cm_sw_r_mwn_dp_RMS0GQQ321P6KC6AZEBA&social_share=cm_sw_r_mwn_dp_RMS0GQQ321P6KC6AZEBA&language=en_US
  15. https://cuk.pl/porady/ubezpieczenie-odpowiedzialnosci-materialnej-kierowcy
  16. Normalka z tym świeceniem, wejdz w moduł ABSu i też kontrolka się zapali. Pali się w tym module w którym aktualnie grzebiesz. Co do błędu PP usuń wtyczkę i zlutuj na stałe.
  17. 51cent odpowiedział krzycho40 na temat - Opel
    Silniki te same, regulacja też
  18. 51cent odpowiedział Bartolomeo na temat - Francowate
    Poczytaj, powinno pomóc https://www.franceauto.pl/ile-litrow-plynu-fap
  19. W Citigo i reszcie maluchów różnica jet tez w skrzyniach biegów.
  20. i o tym silniku mowa:
  21. Z tego silnika po odblokowaniu można wyciągnąć prawie 90KM
  22. 51cent odpowiedział Fili_P na temat - Zrób to sam
    poszukaj nowego lustra u jakiegoś szklarza, mniej roboty z tym będzie. Średnia cena za 1 m2 to 130-150-zł
  23. ile razy pika, jaki dokładnie masz sterownik
  24. Może któryś z trojaczków: UP, Citigo, Mii. Z czego Mii będzie najtańsze. Jak wrzucisz LPG to spalanie na poziomie 6L na 100km, butla w koło wchodzi 50L brutto. Moc na papierze 60KM lub 75KM, za ok 1000zł można podnieść do prawie 90KM.
  25. 51cent odpowiedział Wiza na temat - Motokącik
    Jak bedzie bum to się dowie i co? I nic 😁

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.