Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Harnas80

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. @rwIcIkmam dwa grzejniki ręcznikowe w łazienkach plus garaż i kotłownia ale tam mam zakręcone grzejniki. Mam tak że w momencie kiedy włącza się podłogówka to grzejnik robi się chłodny. Tak generalnie cały dom to podłogówka z regulacją temperatury. Pompa działa. Akurat fotka była robiona jak układ był wyłączony. Normalnie ten termometr wskazuję ponad 30 stopni. Kiedyś miałem 45 stopni na piecu i to była ok temperatura ale serwisant twierdził że wystarczy maks te 36-38 stopni. Że wtedy działa kondensacja. Posiadam kocioł kondensacyjne De Dietrich mr 24 czy coś takiego. Generalnie to na tych grzejnikach mi nie zależy. Są tylko po to żeby było na czym ręczniki wieszać 🤠
  2. Czy taki układ jest ok? Wydaje mi się że ostatnio działa dość niewydajnie. Temperatura na piecu to 38 stopni. Nie wiem czy ten regulator temperatury jest tu potrzebny.
  3. Luknijcie na to gość fajnie wszystko tłumaczy.
  4. @Jaruga@Jaruga auto po tej naprawie przejechało 3 tyś km. Jak do tej pory wszystko jest ok. Znajomy ma już nowe auto i tego chce się pozbyć. Jeżeli bym go nie kupił to pewnie wystawi go sporo wyżej. Mechanik podobno solidny gość. Ale jak Piszesz ta cena po części jest spowodowana naprawą tego silnika. Będę miał to auto w weekend to coś więcej napisze.
  5. Serwus. Może ktoś mi napisze jakieś swoje zdanie na temat tekiego autka. Mój znajomy sprzedaje takiego chevroleta. Rocznik 2012 pierwsza rejestracja 2013. Pierwszy właściciel. Autko garażowane nigdy nie bite, jakaś przycierka. Złapała go ruda na końcach progów z dwóch stron. Podwozie było zakonserwowane zaraz po zakupie. Gaz salonowy. Przebieg coś ponad 200 tyś km. Silnik był naprawiany jakiś czas temu. Ma tam wszystkie faktury na to. Auto taka raczej bieda wersja. Chcę ode mnie 10 tyś zł. Cena kusząca i poważnie zastanawiam się nad kupnem. Jakoś tych samochodów już nie widuje się na ulicach ale mi się podoba. Jak myślicie warto jeszcze kupić takie autko? Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale na razie pisze tu. Pozdrawiam
  6. Mam do kupienia takie autko z silnikiem 1,4 turbo i 6 biegową skrzynią. Widziałem ostatnio sporo negatywnych opinii na temat tego silnika. Możecie coś napisać jak to się w rzeczywistości sprawuje i czy jest się czego bać? Wiem że poleca się wymianę termostatu bo ten przegrzewa silnik i zrobili to specjalnie żeby osiągnąć lepsze eko. Auto ma 70 tyś przebiegu.
  7. Harnas80 odpowiedział kravitz na temat - Motokącik
    Reklama z miesięcznika "Touring" z 1937 roku.
  8. Harnas80 odpowiedział Harnas80 na temat - Opony wielosezonowe
    Wypadło na 4 x Vredestein Quatrac 5. 900 zł komplet z 2024 roku. Potestujemy 👍🏻
  9. Potrzebuję kupić żonie komplet opon 175/65/14. Wieś - miasto więc warunki różne. Chyba skłaniał bym się w kierunku czegoś premium w tym rozmiarze. Co polecicie?
  10. Znajdziesz linka? Ja powoli rozglądam się za automatem trasa wieś-miasto 2x13 kilometrów coś z wygodnym wsiadaniem i mam wielką ochotę na opla mokke. Poczytałem pooglądałem i te skrzynie nie wydają się złe.
  11. Harnas80 odpowiedział Cezarek na temat - Motokącik
    Bardzo dobry silnik. Auto z tego co kojarzę spokrewnione z laguną. Chyba wsadzali tam automat Aisin AW TF-8 # SC ten sam co w ostatnich 307. Ale to trzeba by zweryfikować. Sama skrzynia bardzo dobra. Z tym silnikiem można dostać jeszcze ale to biały kruk, 308 tylko w kombi i tylko wypuszczany w Szwecji. Myślę że auto warte rozważenia i w dodatku jak na dzisiejsze czasy dość atrakcyjne cenowo.
  12. A jakiś kabriolet z twardym dachem? Autko całoroczne a wyróżnia się i potrafi dać frajdę. Jak ma być większe to jakiś np Peugeot 307 cc.
  13. Serwus mam takie radio. Auto pożyczone. Nie chciało się włączyć pokazuje się komunikat locked. Wyszukałem w sieci że działa kod naciśnięcia 4 plus dwa razy power. I ok działa ale po około 15 minutach radio się wyłącza i przechodzi w stan locked. I tak w kółko. Auto z wypożyczalni nikt nic nie wie. Dajemy radę z tym kodem chwilowego włączania ale może jest jakiś myk żeby to całkiem zniwelować.
  14. Jak na razie cisza. Mam nadzieję że jakiś inny mechanik wytłumaczył gościowi że za takie takie pieniądze to naprawdę niezły wóz. Albo gość zobaczył kilka gruzów w tej cenie i odpuścił.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.