-
Pytanko do ekspertów od podłogówki
@rwIcIkmam dwa grzejniki ręcznikowe w łazienkach plus garaż i kotłownia ale tam mam zakręcone grzejniki. Mam tak że w momencie kiedy włącza się podłogówka to grzejnik robi się chłodny. Tak generalnie cały dom to podłogówka z regulacją temperatury. Pompa działa. Akurat fotka była robiona jak układ był wyłączony. Normalnie ten termometr wskazuję ponad 30 stopni. Kiedyś miałem 45 stopni na piecu i to była ok temperatura ale serwisant twierdził że wystarczy maks te 36-38 stopni. Że wtedy działa kondensacja. Posiadam kocioł kondensacyjne De Dietrich mr 24 czy coś takiego. Generalnie to na tych grzejnikach mi nie zależy. Są tylko po to żeby było na czym ręczniki wieszać 🤠
-
Harnas80 obserwuje zawartość Tanie, chińskie radio 2DIN z Android Auto lub Android i Pytanko do ekspertów od podłogówki
-
Pytanko do ekspertów od podłogówki
Czy taki układ jest ok? Wydaje mi się że ostatnio działa dość niewydajnie. Temperatura na piecu to 38 stopni. Nie wiem czy ten regulator temperatury jest tu potrzebny.
-
Tanie, chińskie radio 2DIN z Android Auto lub Android
Luknijcie na to gość fajnie wszystko tłumaczy.
-
Zakup chevrolet cruze 1,8 z lpg
@Jaruga@Jaruga auto po tej naprawie przejechało 3 tyś km. Jak do tej pory wszystko jest ok. Znajomy ma już nowe auto i tego chce się pozbyć. Jeżeli bym go nie kupił to pewnie wystawi go sporo wyżej. Mechanik podobno solidny gość. Ale jak Piszesz ta cena po części jest spowodowana naprawą tego silnika. Będę miał to auto w weekend to coś więcej napisze.
-
Zakup chevrolet cruze 1,8 z lpg
Serwus. Może ktoś mi napisze jakieś swoje zdanie na temat tekiego autka. Mój znajomy sprzedaje takiego chevroleta. Rocznik 2012 pierwsza rejestracja 2013. Pierwszy właściciel. Autko garażowane nigdy nie bite, jakaś przycierka. Złapała go ruda na końcach progów z dwóch stron. Podwozie było zakonserwowane zaraz po zakupie. Gaz salonowy. Przebieg coś ponad 200 tyś km. Silnik był naprawiany jakiś czas temu. Ma tam wszystkie faktury na to. Auto taka raczej bieda wersja. Chcę ode mnie 10 tyś zł. Cena kusząca i poważnie zastanawiam się nad kupnem. Jakoś tych samochodów już nie widuje się na ulicach ale mi się podoba. Jak myślicie warto jeszcze kupić takie autko? Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale na razie pisze tu. Pozdrawiam
-
Silnik 1,4 turbo opel mokka 2017 rok
Mam do kupienia takie autko z silnikiem 1,4 turbo i 6 biegową skrzynią. Widziałem ostatnio sporo negatywnych opinii na temat tego silnika. Możecie coś napisać jak to się w rzeczywistości sprawuje i czy jest się czego bać? Wiem że poleca się wymianę termostatu bo ten przegrzewa silnik i zrobili to specjalnie żeby osiągnąć lepsze eko. Auto ma 70 tyś przebiegu.
-
Hybryda w trasie
-
Ford Ka 2
Wypadło na 4 x Vredestein Quatrac 5. 900 zł komplet z 2024 roku. Potestujemy 👍🏻
-
Ford Ka 2
Potrzebuję kupić żonie komplet opon 175/65/14. Wieś - miasto więc warunki różne. Chyba skłaniał bym się w kierunku czegoś premium w tym rozmiarze. Co polecicie?
-
[KzAK] Mały, tani, prosty, automat
Znajdziesz linka? Ja powoli rozglądam się za automatem trasa wieś-miasto 2x13 kilometrów coś z wygodnym wsiadaniem i mam wielką ochotę na opla mokke. Poczytałem pooglądałem i te skrzynie nie wydają się złe.
-
Auto do 20 pb+lpg
Bardzo dobry silnik. Auto z tego co kojarzę spokrewnione z laguną. Chyba wsadzali tam automat Aisin AW TF-8 # SC ten sam co w ostatnich 307. Ale to trzeba by zweryfikować. Sama skrzynia bardzo dobra. Z tym silnikiem można dostać jeszcze ale to biały kruk, 308 tylko w kombi i tylko wypuszczany w Szwecji. Myślę że auto warte rozważenia i w dodatku jak na dzisiejsze czasy dość atrakcyjne cenowo.
-
Znowu straszą?
- Auto dla młodej kierowniczki.
A jakiś kabriolet z twardym dachem? Autko całoroczne a wyróżnia się i potrafi dać frajdę. Jak ma być większe to jakiś np Peugeot 307 cc.- Nissan micra locked
Serwus mam takie radio. Auto pożyczone. Nie chciało się włączyć pokazuje się komunikat locked. Wyszukałem w sieci że działa kod naciśnięcia 4 plus dwa razy power. I ok działa ale po około 15 minutach radio się wyłącza i przechodzi w stan locked. I tak w kółko. Auto z wypożyczalni nikt nic nie wie. Dajemy radę z tym kodem chwilowego włączania ale może jest jakiś myk żeby to całkiem zniwelować.- Zwrot używanego auta po zakupie
Jak na razie cisza. Mam nadzieję że jakiś inny mechanik wytłumaczył gościowi że za takie takie pieniądze to naprawdę niezły wóz. Albo gość zobaczył kilka gruzów w tej cenie i odpuścił. - Auto dla młodej kierowniczki.
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.