Skocz do zawartości

Toyota Corolla Verso


Wiza

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam po sąsiedzku.

> Zamierzamy zakupić Toyotę Corollę Verso. rok 2003-2005.Silnik diesel'a 2000 l. I tu pytanie. Ile

> to pali? Na co uważać. Co ma przykuć moją uwagę?

> Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Miałem z 2004roku po lifcie silnik 2.0 116 KM spalanie na trasie 5,5l w miescie ok 7l przejechałem ponad 300tyś km i sprzedałem koledze pół roku temu, jeżdzi i sobie bardzo chwali (może dlatego że kupił za śmieszne pieniądze zlosnik.gif)

Z awari przez ten okres to tylko padła sprężarka klimy oraz skrzynia biegów , przy przebiegu ok 280tyś km ale z mojej winy bo przez 200 tyś km nie wymieniłem oleju mlot.gif poza tym przy naprawie skrzyni zmienili sprzęgło i sprawdzono koło dwumasowe które było ok. W zawieszeniu zmieniłem tylne amory ale tylko dlatego że wpadłem w dziure i jeden wylał.

Auto godne polecenia ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam po sąsiedzku.

> Zamierzamy zakupić Toyotę Corollę Verso. rok 2003-2005.Silnik diesel'a 2000 ccm. I tu pytanie. Ile

> to pali? Na co uważać. Co ma przykuć moją uwagę?

> Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Koniecznie diesel ? Do niedawna w rodzinie miałem verso ale 1.8 benzynowy. Całkiem dobra dynamika. Od nowości aż do zeszłego roku nic się w nim nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.