Skocz do zawartości

Panda a Iso-fix


Kysior

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy Pandy były wyposażone w system Iso-fix? Jeśli tak, to czy wszystkie, czy od jakiegoś

> wyposażenia lub rocznika?

Hmmmm, chyba tylko Pandy z dzielonym oparciem to miały, ale pewny nie jestem.

[EDYTA]

"Zaczepy ISOFIX

Aby zachęcić klientów do częstego i właściwego używania fotelika dla dzieci, który gwarantuje ich przewóz w warunkach absolutnego bezpieczeństwa, nowy Fiat Panda został wyposażony w zaczepy ISOFIX na tylnej dzielonej i przesuwnej kanapie. Zaczepy te składają się z dwóch par kostek (umieszczonych u podstawy oparcia tylnego siedzenia), które pozwalają na łatwe i szybkie montowanie i zdejmowanie fotelika dla dzieci: wystarczy nacisnąć dwa zamki na zatrzaski. Kostki mają regulowane wysięgi o europejskich standardach - dlatego fotelik można używać także w jakimkolwiek innym samochodzie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmmmm, chyba tylko Pandy z dzielonym oparciem to miały, ale pewny nie jestem.

> [EDYTA]

> "Zaczepy ISOFIX

> Aby zachęcić klientów do częstego i właściwego używania fotelika dla dzieci, który gwarantuje ich

> przewóz w warunkach absolutnego bezpieczeństwa, nowy Fiat Panda został wyposażony w zaczepy

> ISOFIX na tylnej dzielonej i przesuwnej kanapie. Zaczepy te składają się z dwóch par kostek

> (umieszczonych u podstawy oparcia tylnego siedzenia), które pozwalają na łatwe i szybkie

> montowanie i zdejmowanie fotelika dla dzieci: wystarczy nacisnąć dwa zamki na zatrzaski.

> Kostki mają regulowane wysięgi o europejskich standardach - dlatego fotelik można używać także

> w jakimkolwiek innym samochodzie."

Ale to cytat skąd? Bo może być tak, że po którymś roku były, na stronie Fiata będzie informacja, a ja kupię 2004/05 rocznik i kicha smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziękuję

Spoko. 20.GIF

> Info z 2003 roku, więc wygląda na to, że wszystkie mają.

Wychodzi, że tylko te z dzieloną, przesuwaną kanapą. Tak w tym info stoi. U siebie mam kanapę składaną w całości i nie widziałem tam nigdzie (z tyłu nie jezdżę, więc za mocno się nie przyglądałem) uchwytów do fotelika.

> No to teraz tylko szukać wymarzonego miśka - a to najtrudniejsze

Tu mogę tylko życzyć powodzenia. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.