Skocz do zawartości

Tapicerka plastikowa


malysz342762

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytania odnośnie demontażu tapicerki drzwiowej oraz demontażu plastiku wokół tylnej małej szybki, który podtrzymuje półkę tylną. Co do tapicerki jak ją zdemontować i na co uważać przy demontażu, muszę ją zdjąć aby wyjąć uszkodzony głośnik i wymienić przewody do głośnika. Drugi problem dotyczy tej plastikowej "tapicerki" nie wiem jak to nazwać; muszę ją zdemontować gdyż złamał się zaczep podtrzymujący półkę tylną która teraz opada sama po podniesieniu. Znalazłem ten element na allegro i chciałbym go wymienić lecz nie wiem jak go zdemontować pewnie muszę odkręcić 2 śruby w bagażniku lecz nie wiem co z pasem bezpieczeństwa który przebiega przez ten element, czy muszę demontować pas, trochę boję się tej operacji w końcu to element bezpieczeństwa. Za odpowiedzi z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tapicerka drzwi: zdejm zaslepke tweetera, odkręć śruby, chwyć od dołu i mocno pociągnij tak co by wyskoczyly spinki i potem po kolei lecąć wzdłuż obwodu tapicerki wyciągaj tapicerke. będziesz slyszec chocby sie plastik łamał ale nie przejmuj sie - taki dźwięk. ja to robilem po raz pierwszy i udalo sie nic nie złamac smile.gif pozniej odepnij linkę do otwierania drzwi - przy klamce wewnętrznej.

2. plastik przy bagazniku - nic nei pomoge bo nie wiem. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytania odnośnie demontażu tapicerki drzwiowej oraz demontażu plastiku wokół tylnej małej

> szybki, który podtrzymuje półkę tylną. Co do tapicerki jak ją zdemontować i na co uważać przy

> demontażu, muszę ją zdjąć aby wyjąć uszkodzony głośnik i wymienić przewody do głośnika. Drugi

> problem dotyczy tej plastikowej "tapicerki" nie wiem jak to nazwać; muszę ją zdemontować gdyż

> złamał się zaczep podtrzymujący półkę tylną która teraz opada sama po podniesieniu. Znalazłem

> ten element na allegro i chciałbym go wymienić lecz nie wiem jak go zdemontować pewnie muszę

> odkręcić 2 śruby w bagażniku lecz nie wiem co z pasem bezpieczeństwa który przebiega przez ten

> element, czy muszę demontować pas, trochę boję się tej operacji w końcu to element

> bezpieczeństwa. Za odpowiedzi z góry dziękuję.

małe doprecyzowanie powyższej wypowiedzi - pamiętaj, że każdy "boczek" mocowany jest dwoma dużymi śrubami imbusowymi i bodajże 3 wmniejszymi wkrętami (dwa na dole drzwi i jeden pod zaślepką tweetera).

Poza tym jak pisze Krrogul - mocno i zdecydowanie szarpnij za jeden z dolnych "narożników".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.